Krol295

Radio do new hollanda 8560 ford

Polecane posty

Krol295    0

Witam mialem w new hollandzie 8560 ford radio ale prawdopodobnie sie popsuło. Założylem radio samochodowe i nie dziala czy ono powinno dzialac? Dodam tez ze w kostce w ciagniku nie sa wypelnione te same dziurki co w radio wystaja (chodzi mi o te uchwyty w ktore wklada sie kostkę). Czy musi byc cos z elektryka ze nie dziala czy jakies specjalne radio? Poprzednie radio nie mialo kostek aczkolwiek przewody ktore byly wpiete w kostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19

jak nie masz kostki przy ciągniku sprawdź gdzie prąd gdzie masa głośniki to pewnie będą kolorowe kable i podłącz radio obojętnie jakie każde powinno grać odczytaj z radia jaki jest plus masa pamięć i podłącz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krol295    0

No wlasnie w ciagniku jest kostka tylko w poprzednim radiu nie bylo kostki tylko kable wychodzace i wpiete w kostke w ciagniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

Kontrolka jesli masz, jeśli nie to zrób z żarówki np 10W lub jaka tam znajdziesz w szufladzie jeden przewód na masę a drugi sprawdzisz napięcie na kostce. Napięcie powinno być między zaciskami 7 i 8 zarowka kontrolka powinna zaswicic. Sprawdz czy zaświeci z włączonym zapłonem czy nie jeśli działa tylko z włączonym zapłonem pod zacisk 4 musisz podłączyć stały plus jest to podtrzymanie pamięci radia. A głośniki podlanczas parami pod drugą wtyczkę. https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQvzCLw24isUlRqwKFa4fuNsRGPATWcyYlvFUiPwYHNtmkjQlhX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krol295    0

Ale jest kostka to mam z niej wyciagnac te przewody? Daje zdjecie kostek w jednej sa 4przwody to jest od glosnikow a w drugiej 3 to chyba zasilajaca. post-206653-0-43248400-1488119100_thumb.jpg

Edytowano przez Krol295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

Tak z 3 przewodami to wtyczka zasilająca z 4 głośnikowy dla 2 glosnikow. Do sprawdzenia niemusisz ni wyciągać przewodów poprostu wetknij konce przewodów z probowki w piny w białej wtyczce (2 znajdujące się jeden nad drugim ) i powinna zaswiecic probowka czy z włączonym zapłonem czy nie ale powinna w którejś pozycji kluczyka zaswiecic. Trzeci przewód to jest podtrzymanie pamięci radia i na nim powinien być stały plus. Ale jeśli masz nowe radio to prawdopodobnie masz już gotowe wejścia na te wtyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krol295    0

A gdy nie mam probowki? Radio jest z samochodu i dziala probowalem w dwoch samochodach. W ciagniku niestety nie dziala. To jest zdjecie wtyczek w radiu

post-206653-0-70701600-1488126584_thumb.jpg

Edytowano przez Krol295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Lepiej sobie pośpiewaj w tym traktorze. Może to zadziała. Jeśli nie masz próbówki to przeczytaj poprzednie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

Co do probowki bierzesz jakakolwiek zarowke na 12v przypinasz 2 kabelki i ju masz probowke. Radio które masz na tych wtyczkach powinno działać. Jeśli nie działa to musisz szukać winy w instalacji przepalony bezpiecznik albo przerwa na przewodach. Bez urazy ale z twoich postów wynika że niemiales zbytnio do czynienia z elektryka więc jeśli po sprawdzeniu bezpiecznikow wszystkie będą sprawne to poszukaj jakiegoś elektryka który naprawi Ci to w szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj