Polecane posty

F312    0

Witam,

 

Czy ktoś z Was orientuje się jak najprościej wyjąć klepisko w Mercatorze 75 ?

 

Może ktoś z was ma jakieś swoje sprawdzone metody ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

musisz od przodu odpiac heder zdjąć podajnik pochyly odkręcić klepisko i je wyciągnąć do przodu w koło bębna mlucacego


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F312    0

Za podajnikiem młocarnia jest szersza niż otwór więc nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

ja u siebie w dominatorze tak wyjmowalem zobacz na yt widziałem filmik jak ktoś wyjmowal tylko też to był większy Claas myślę ze u Ciebie będzie podobnie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Obawiam się że nie będzie podobnie i przez przód w tym kombajnie nie ma możliwości. Pozostają dwa wyjścia, przez tył lub na bok bo jak dobrze kojarzę to merkator ma taką dużą osłonę z jednej strony ( tylko nie wiem czy obędzie się bez demontażu bębna )

 

Wystarczyło użyć wyszukiwarki:)

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/11567-klepisko-w-claas-mercator-70/

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ppiotr
      Może ktoś polecić dobry zakład naprawy pomp wtryskowych w powiecie Kaliskim lub w okolicy.
    • Przez DariuszMrozek
      Witam serdecznie, w ciągniku nie działa układ EHR TCE15. Po załączeniu na ekranie pojawiają się następujące informacje: PE / AL / 0 / 37. Cały czas wyświetlana jest ikona zamkniętej kłódki. Czy te informacje wskazują na jakąś przyczynę usterki? Co może być przyczyną? Będę wdzięczny za wskazówki w jaki sposób rozwiązać ten problem.
    • Przez Zetor9540iursusc330M
      Witajcie panowie i panie jestem w trakcie regeneracji ww wzmacniacza chetnie podziele sie informacjami na ten temat oraz zdjeciami 
    • Przez Mc3
      Witam, mam zapytanie do tych co naprawili luzy w układzie kierowniczym. Mf255. Co dokładnie trzeba wymieniać? Nie ukrywam że chcialbym kupić cała kolumnę kierownicza koszt 1350zl ponieważ słyszałem że wymiany pojedynczych części w kolumnie nic nie dają iz musi byc to fabrycznie spasowane do siebie. Tylko Jeżeli wymienię cała kolumnę, to co Jeszcze pozostaje do Spr lub wymiany przy przedniej osi? 
      Proszę podzielić się informacjami na ten temat jak już ktoś to przerabial. 
    • Przez Arek
      Czy ktoś próbował naprawiać/wymieniać czujnik poziomu paliwa?
      Nowy czujnik ponad 500zł ale może sam "potencjometr" da radę z czegoś dopasować?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj