Skocz do zawartości

Polecane posty

F312    0

Witam,

Czy ktoś z Was orientuje się jak najprościej wyjąć klepisko w Mercatorze 75 ?

Może ktoś z was ma jakieś swoje sprawdzone metody ?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

wojtal24    269

musisz od przodu odpiac heder zdjąć podajnik pochyly odkręcić klepisko i je wyciągnąć do przodu w koło bębna mlucacego

ZETOR TEAM

F312    0

Za podajnikiem młocarnia jest szersza niż otwór więc nie wyjdzie.

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    269

ja u siebie w dominatorze tak wyjmowalem zobacz na yt widziałem filmik jak ktoś wyjmowal tylko też to był większy Claas myślę ze u Ciebie będzie podobnie

ZETOR TEAM

akmaly    243

Obawiam się że nie będzie podobnie i przez przód w tym kombajnie nie ma możliwości. Pozostają dwa wyjścia, przez tył lub na bok bo jak dobrze kojarzę to merkator ma taką dużą osłonę z jednej strony ( tylko nie wiem czy obędzie się bez demontażu bębna )

Wystarczyło użyć wyszukiwarki:)

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/11567-klepisko-w-claas-mercator-70/

Edytowano przez akmaly

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 

Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?

• Przez manul090
      Przed remontem kombajn palił olej przez co szedł niebieski dym. Po wymianie pierścieni i uszczelki pod głowicą wcale nie chce zapalić co może być przyczyną nie zapowietrza się . Z wlewu oleju jest przedmuch
    • Przez jabolekk
      Witam. Jaka kabina pasowala by do consula bez wiekszego przerabiania, moze ktos wie czy ktos ma cos do sprzedania. Odrazu mowie ze nie interesuje mnie kupno innego kombajnu poniewaz consul mi wystarcza. Chodzi tylko o wiekszy konfort

• Przez Stefan15031990
      Witam serdecznie kolege mam do kupienia calssa mercator 60 z niemiec na dniach bede ogladal pierwszy wlasciciel przebieg podobno 1280 mtg silnik 6 perkins ogolnie bardzo lady bez kabiny z daszkiem moje pytanie na co zwrocic uwage przy ogledzinach oraz czy cena to w przeliczeniu 17:tys zl + 6 tys transport jest w miare oplacalna? Barzo dziekujr za pomoc
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.