Skocz do zawartości

Polecane posty

ziutek92    3

witam od niedawna zakupiłem JD 5515 i mam pytanie do posiadaczy podobnego modelu ciągnika w którym miejscu powinna i czy powinna być pompka elektryczna? Przyznam szczerze ze zakupiłem ciągnik trochę od osoby co nie szanowała jego i wszystko wiązała na sznurki kable przewody paliwowe igelitowe popękane zaworków z 10 na przewodach a pompki nie zauważyłem nigdzie i chciałbym się dowiedzieć w jakiś sposób byłą uruchamiana. Posiadam jeszcze jedno pytanie odnośnie jak rozebrać skrętny błotnik przedni bo ma straszny luz pozdrawiam

Ziomal20084    25

pompka powinna być, po lewej stronie ciągnika, ustawiona pionowo przy pompie paliwa.
Chodzi o traktor sadowniczy?

ziutek92    3

no akurat mój nie jest sadowniczy ale myślę ze w sadowniczym i zwykłym jest tak samo. a masz tez nad filtrem paliwa ręczna pompkę u siebie? i na przewodzie tez posiadasz filtr paliwa? i skąd przewody elektryczne wychodzą do tej pompki tak mniej więcej?

Wiadomość z agroFakt.pl

Ziomal20084    25

ja jako takiego ciągnika nie mam , w serwisie jd pracuje. na filtrach jest jest pompka ręczna, a filtr przeplywowy nie wewszystkich występował, kabli poszukaj, chyba ze jest ręczną pompka gdzieś w bloku

ziutek92    3

pompki ręcznej w bloku nie ma znalazłem kostkę przy filtrze paliwa i tam po zapłonie dostaje ciągłego + znalazłem tez druga kostkę tutaj kolo wiatraka leżała pod filtrem powietrza tam na dole dosyć długi przewód i to bardziej by mi podpowiadało ze to to ale za to tam nie ma żadnego + ani po zapłonie ani jak się zapali są dwa żółte kable jakby ktoś dysponował jakimś zdjęciem byłbym bardzo wdzięczny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się