Skocz do zawartości
Digifant

Agregat uprawowo-siewny marki Awika - czy warto kupić ?

Polecane posty

Digifant    800

Chciałbym zasięgnąć opinii dotyczącej produktów firmy Awika z Budziszewic. Zainteresowałem się agregatem uprawowo-siewnym z hydropakiem. Chciałbym go użytkować w połączeniu z Poznaniakiem 2,7m. Wydaje mi się, że jest to maszyna o korzystnym stosunku parametrów do ceny. Ktoś używał albo posiada taki agregat ? Czy ciągnik o mocy 75 KM poradzi sobie z takim zestawem agregat + Poznaniak ?

pawel_rawa    7

zetor 7211 daje rade bez problemu a co do agregatu to jast calkiem dobry tylko zęby zamocowane są na profilu bez kantów i po 10 ha siania wszystkie są cofniete i trzeba poprawic a najlepiej to po kupieniu wszystkie dokrecic porzadnie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MarcinKa
      Witam,mam na sprzedaż agregat aktywny Euroma.
      Jest to lekka maszyna,posiada wał rurkowy.Zęby uprawiające długie ,nie starte.Brak luzów oraz wycieków.
      Nie ma hydropaku ani zawiesia do siewnika.

Pracował na małym gospodarstwie z ciągnikiem C-360.Maszyna bez zastrzeżeń,śmiało mogę polecić.

Zmieniłem z powodu zakupu innego z hydropakiem. Zdjęcia postaram się wstawić a jak potrzeba wyślę zainteresowanym.
      Cena 5000 do neg.

Tel 693 706 906 albo 601 892 527.
    • Przez leon8875
      Pottinger Vitasem 302ADD + Lion303(siewnik mechaniczny) czy Kverneland NGM101 + siewnik DA(siewnik pneumatyczny)   jeden i drugi jest  w granicach 110 tyś  tylko nie wiem które rozwiązanie będzie lepsze bo nigdy nie stosowałem siewnika pneumatycznego,  a dmuchawa jest zasilana elektrycznie.
    • Przez dejek
      Witam mam Case 4220 i case farmal 75c i te ciągniki dadzą sobie radę z agregatem rabe 2.4,  11 łap? 
    • Przez dejek
       Witam posiadam ciągniki case 4220 i faramll 75c czy ciągniki poradzą sobie z agregatem o szerokości 2.4 , 11łap? Można by odkręcić dwie skrajne łapy wtedy będzie miał 9 agragat marki rabe. 
    • Przez Robercik701
      Witam. Wiem ze temat dotyczacy agregatu uprawowo siewnego do Zetora 7011 sie powtarza ale na dzien dzisiejszy nic niema napisane na ten tema a wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie. Mam na uwadze taki zakup agregat 2.5 m bierny(Janpol lub jaki od rzemieslnika) plus amazone d7 2.5m. Co sadzisie o tym moze ktos ma cos podobnego imi pomoze w wyborze?Czy jest sens na zakup takiego zestawu?