Skocz do zawartości
Digifant

Agregat uprawowo-siewny marki Awika - czy warto kupić ?

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

Digifant    800

Chciałbym zasięgnąć opinii dotyczącej produktów firmy Awika z Budziszewic. Zainteresowałem się agregatem uprawowo-siewnym z hydropakiem. Chciałbym go użytkować w połączeniu z Poznaniakiem 2,7m. Wydaje mi się, że jest to maszyna o korzystnym stosunku parametrów do ceny. Ktoś używał albo posiada taki agregat ? Czy ciągnik o mocy 75 KM poradzi sobie z takim zestawem agregat + Poznaniak ?

GrKocel    0

Według mnie ten agregat jest w sam raz pod ciągnik 75 km :)

pawel_rawa    5

zetor 7211 daje rade bez problemu a co do agregatu to jast calkiem dobry tylko zęby zamocowane są na profilu bez kantów i po 10 ha siania wszystkie są cofniete i trzeba poprawic a najlepiej to po kupieniu wszystkie dokrecic porzadnie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez eddi87
      Witam, planuje zakup agregatu 2.1m do c360 i mam do wyboru bomet na łańcuszku za 2700 lub dziekan Apollo na docisku pływający za 3150. Wg was w który lepiej zainwestować? Ziemie pierwsza druga klasa pagórki.
    • Przez andriej81
      Witajcie mam zamówiony taki ciągnik, głównie do sadu ale pracował by również trochę w polu. I teraz mam takie pytanie. Czy da on radę z agregatem 2.8 agrofactory a może lepiej wziąć 2.3 żeby bez problemu go ciagnac? Agregaty z przednim wlkiem i spulchniaczami śladu. Dodam, że traktor waży niecałe 3 tony ale wyposażony będzie w przedni tuż i zawsze można mu trochę dołożyć.
    • Przez trafer
      Witam,
      Chciałbym się dowiedzieć czegoś o takich agregatach jak janpol, euromasz, czy jest różnica miedzy nimi   a powiedzmy agromaszem? 

• Przez kamil5421
      Witam posiadam do sprzedania bronę talerzową firmy Kverneland

- Szer robocza 3 m 
      - regulacja głębokości
      - regulacja kątów pracy talerzy
      - zabezpieczenie resorowe 
      - średnica talerzy ok . 50 cm w bardzo dobrym stanie,
      - elementy czyszczące talerze w dobrym stanie 
      - możliwość przystosowania siewnika lub wału . 

Więcej informacji proszę dzwonić
      10.500 Cena do negocjacji