Skocz do zawartości
Lubago

Jaka zaprawa na jęczmień najlepsza?

Polecane posty

Lubago    0

Witam, mam jęczmień z kwalifikatu , odmiana kucyk. Jaką zaprawe na mokro polecacie?? Czy Kinto Duo jest dobra? słyszałem też coś o Baytan Trio ..

richardo29    11

Witaj,ja stosuję Baytan Trio,bardzo dobra zaprawa do tego nawóz donasienny np.Primus B

Wiadomość z agroFakt.pl

A byłeś w zeszłym tygodniu na webinarium agrofoto? Tam pan z BASF fajnie opowiadał o zaprawie nasiennej fungicydowej do jęczmienia masz od razu załatwiony oprysk fungicydowy na T1, myślę że warto spróbować szczególnie że kosztowo to wychodzi lepiej jak fungicyd na T1.

Tutaj więcej info:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172388-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-precyzyjnej-ochrony-ro%C5%9Blin-na-przyk%C5%82adzie-j%C4%99czmienia-i-produktu-systiva-webinarium/

wilhelm    401

Pan z BASF jest od tego, żeby tak opowiadać :D

Bartek_3320    10

zprawa na mokro robi fajną robote, w proszku nie jest zła ale kurzy jak h.. nie pamiętam nazwy to ci nie powiem

gwozd    101

Zaprawiam scenikiem i jest ok

Gaborrolnik    2

A byłeś w zeszłym tygodniu na webinarium agrofoto? Tam pan z BASF fajnie opowiadał o zaprawie nasiennej fungicydowej do jęczmienia masz od razu załatwiony oprysk fungicydowy na T1, myślę że warto spróbować szczególnie że kosztowo to wychodzi lepiej jak fungicyd na T1.

Tutaj więcej info:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172388-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-precyzyjnej-ochrony-ro%C5%9Blin-na-przyk%C5%82adzie-j%C4%99czmienia-i-produktu-systiva-webinarium/

Przyznaje że to webinaroium było fajnie przygotowane i dużo fajnych informacji. Ja korzystałem z Sistivy i wyszło mi trochę taniej.

gsmfon    0

Zaprawiam scenikiem i jest ok

U nas scenic na pszenicę a jęczmień lamardor

robi57362    56

Przepraszam za post pod postem ale minelo sporo czasu i nam pytanie jak wygladal jeczmien po systivie czy naprawde mozna pominac t1. Jest to dla mnie bardzo wazne bo sieje jeczmien z wsiewka koniczyny i w tym roku przypalilem koniczyne fungicydem i nue zamierzam wiecej prubowac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez Kroolik15
      <p>Od kilku lat na naszym polu rośnie jeden szczególny chwast którego nie idzie się niczym pozbyc a który w dużym stopniu zarasta pszenice, owies jak i pszenżyto w ogromnym stopniu zmniejszając nasze zbiory. Nie wiem co to jest ani czym to pryskać za pomoc wielkie dzięki. </p>

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez EKO-ENERGIA
      Witam

Chciałem podpytać kolegów, czy pakujecie suche ziarno zbóż w rękawy foliowe???

Jak się przechowuje ziarno???
      Jak duze czy małe ilości pakujecie???
      Macie maszyny własne czy usługa??

Zastanawiam się nad takim magazynem, by nie budować silosów. Mój magazyn płaski już nie daje rady i muszę coś wymyśleć.

Z góry dziękuje za uwagi
    • Przez BartekZawadzki
      Witam panowie.Mam pytanie jakie wapno wybrać na 5 klasę ziemi i ile jego sypać na ha. Pole ma 5 ha.