ssiiwwyy19

Deutz Farm Agrofarm 420 GS kod błędu T 86

Polecane posty

ssiiwwyy19    0

Witam po odpaleniu wyskakuje mi kod błędu T 86 , ciągnik działa bez problemu  proszę o pomoc

kali2107    386

błąd t to od układu napędowego.chyba błąd czujnika sprzegla. jutro sprawdze dokładnie w instrukcji i dam znać bo pewny nie jestem

kali2107    386

t- przekładnia 86 - "Błąd sterowania- blokada lub zwarcie Hard-Soft" Priorytet niski (Low) mam profilajna ale powinno być to samo. pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

problem z dźwignia inwersora bez same testera się nie obędzie w dodatku numer seryjny ciągnika jest potrzebny do dokładnego schematu tel do mnie 509500422

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal3514
      Co myślicie o nowych ciągnikach:

df agrofarm
      same eksploler3
      lamborghini r3evo

Który jest najlepszy?
      Czy to jest to samo?
      Czy kosztują tyle samo?
    • Przez Daoran23
      Siema Zamierzam kupić ciągnik i podobają mi się Agrotrony 120 i proszę o wyjaśnienie Do czego służy ta niebieska Gałka z gumowym mieszkiem bo 2 obok to domyślam sieę że sekcje czyli 4 wyjścia a czy ta z mieszkiem to tez od pary czy nie bo nie które ciągniki jej nie posiadają. Jakby ktoś miał czas to niech obiaśni mi poza tym wszystkie wajchy pokrętła.  Z góry dzięki za pomoc

• Przez silver90
      Witam jakie powinno być ciśnienie sprężania w ciagniku same silver 90 ? 
      I jeszcze jedno pytanie dlaczego w ciagniku są dwa alternatory ? 
    • Przez Łuki212
      Dzień dobry jestem od niedawna posiadaczem lamborghini chempion 135, chciałbym zapytać co może być z kabiną ponieważ jak kupiłem wszystko działało kabina się unosiła amortyzacja była a od pewnego czasu kabina nie chce się podnosić nie ma amortyzacji kabiny ma ktoś może schemat działania tego bądź ktoś miał. Podobny problem? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez RolPro10
      Szukam posiadaczy  ciągnika Lamborghini 804 dt. Zastanawiam sie nad kupnem. Jak jest z dostępem do części? Opinie użytkowników? Jak sprawdza sie silnik podczas pracy oraz skrzynia? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Wady i zalety. Byłbym wdzięczny za rady
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj