NHTC56

Pracownik chlewni/zootechnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szu15000    209

powodzenia w znalezieniu uczciwego i znajacego sie na rzeczy pravownika :)
i piekny obiekt :)

lazik11441    22

piekne warunki pracy :3 z przyjemnością by się pracowało :) tylko że mam swoje stado w niestety gorszych warunkach :/ ale co by nalezalo do obowiązków osoby pracujacej na tym stanowisku? :) (inseminacja, przeganianie, mycie, dezynsekcja, pilnowanie porodów? :)

Gość   
Gość

Nowe wszystko ładne jak się zasiedli to po roku proszę o zdjęcia ;)

NHTC56    5

Po siedmiu latach na "starej" porodówce wygląda dokładnie tak samo, jedynie ściany przydałoby się odświeżyć farbą :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolaWilam
      Do programu szukamy ciekawych świata i rezolutnych Kobiet, które mieszkają na wsi z gospodarstwem i chciałyby na kilka dni odetchnąć od codziennych ról i pracc  udział w projekcie PŁATNY  PS. Osoby bezpośrednio polecające nam kandydatki, które dostaną się do programu, też otrzymają finansową gratyfikację. Więcej info priv.
    • Przez Rohojk
      Witam chciałbym się zapytać co głownie pracodawca w gospodarstwie bieżę pod uwagę podczas zatrudniania na traktorzystę ?
    • Przez bohaterki
      Cześć Wszystkim!
      Rusza casting do kolejnej edycji programu w nowej odsłonie!

Zapraszam do kontaktu! :) 

• Przez Kuczyniak
      witam kupiłem mf 8110 i mam bardzo dużo problemów z nim dawałem go do mechanika ale on mnie wyrolował wziął 10tys i zrobił pompę i sprzęgło miał wszystkie rzeczy zrobić a mianowicie nie działa :
      przedni napęd
      tylnie wieszaki ehr zaczepie maszynę nawet na pusto podniosę do góry pare sekund o opuszczony jest na dole plus te przełączniki ehr nie działają głębokość szybkie wolne opuszczanie i czasami wcale mi nie chce podnieść jak naciskam na guzik żeby podnieść maszynę.
      jak jadę czasami i skręcę kierownicą ciągnik staje wszystkie biegi mam włączone muszę zgasić odpalić i dopiero jedzie 
      I wałek wom na postoju cały czas się kręci wałek woziłem gnojówe ostatnio jest pełna beczka i tak wałek się kręci po mału i pompę słychać musiałem linką blokować wałek byłem już na polu chciałem włączyć wałek aby działa beczka raz załapał i się włączył raz naciskałem guzik walka odezwał się przez chwile wałek i nie załączył się 
      Jestem zachodniopomorskie okolice Kołobrzeg szukam dobrego sumiennego uczciwego mechanika który to ogarnie 

pozdrawiam 
    • Przez Maniek3107
      Witam. Chciałbym się zapytać czy kto miał taką sytuację albo słyszał może sytuacji a mianowicie o pracy na dużym gospodarstwie u kogoś lub w kombinacie rolnym. Chodzi głównie o wymiar pracy o ilość godz w sezonie i poza nim i jak to faktycznie wygląda i czy jak ktoś ma swoje nieduże gospodarstwo to jest w stanie pogodzić taką pracę z pracą u siebie. Głównie chodzi o stanowisko operator maszyn czyli traktorzysta po prostu.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj