News
bizonsuperzo56

wymiana kabiny z malej na dużą Jumz

Polecane posty

witam czy ktoś z was wymieniał sama kabine bez błotników z malej na dużą do jumza ? Trafiła mi się ta DużA ale właśnie bez błotników a chyba są trochę inne ...

BrzozaB    4

witam czy ktoś z was wymieniał sama kabine bez błotników z malej na dużą do jumza ? Trafiła mi się ta DużA ale właśnie bez błotników a chyba są trochę inne ...

Duża tj kwadratowa??

Za ile Ci się trafiła ??

Ja też chcę zmienić ale nie mogę jakiejś dobrej gdzieś nie daleko kupić. Kabina teoretycznie powinna pasować. Ja mam jumza w tej kwadratowej i starej okrągłej ale nie mierzyłem czy pasują :-D

Co tu napisać....
Sprzedam proso :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Narko    118

W Jumzu zmieniam na kabine z Lasera 130 pasuje naprawde fajnie… jedynie zbiornik oleju hydrauliki trzeba przeniesc na tyl pod kabine (czesto tak siedzi zbiornik paliwa)… jedyny minus to odrobine wiekszy przeswit miedzy blotnikiem a opona… ja zalozylem opony 18.4x38 przez co traktor troche podnioslo… kabina z mniejszych Laserow bedzie pasowac wrecz idealnie.

zwc18    2

Nie ma co dużo myśleć tylko starą zrzucić i nową przymierzyć tylko wcześniej poodkręcaj wszystko co się da tzn drzwi, tylną jak i bocznie szyby wówczas będzie to o dużo łatwiejsze
Pozdrawiam 

kamil2222    0

kabina i bez tych elementów jest dosyć ciężka ale zdjęliśmy ją z koparki we dwóch po desce teraz będzie łatwiej bo na traktor założę ją koparką tyle żę najpierw malowanie dam znać gdy skończę

swiezak00    0
Ja robiłem taką zamiane niestety błotniki z małej kabiny nie pasują dobre kanciate też ciężko znaleść ja np zrobiłem sam na wzór starych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin1984
      Z jaką siłą dokręcić głowicę w Mtz 50 ???  I czy trzeba ją dociągnąć po jakimś czasie ?
    • Przez MTZ_Belarus
      MTZ BELARUS TRAKTOR Sp. z o.o. przedstawia relację video z wyjazdu do Mińska i odwiedzin u Producenta ciągników Belarus – Mińskiej Fabryki Traktorów. Wyjazd z polskim importerem był nagrodą w konkursie organizowanym w terminie luty-maj 2019 r. 24 września razem ze zwycięzcą ruszyliśmy w drogę, a jak było – sami zobaczcie i oceńcie.
      https://youtu.be/J6OReRwjkiM 
    • Przez Marcin1984
      Koledzy jaki powinien być luz zaworowy w Mtz 50 ???
    • Przez panmino
      Cześć,
      Mam problem ze zmianą biegów w Belarusie 1025. Po wymianie kompletnego sprzęgła ciężko wchodzą biegi, mocny nacisk na dźwignię powoduje delikatnym szarpaniem ciągnika a biegi nie chcą wchodzić, muszę kombinować - na zmianę luz na reduktorze, później bieg, następnie bieg na długiej dźwignie, czasami w odwrotnej kolejności. To na postoju, w trakcie jazdy jest lepiej, ale wciąż daleko od ideału.   
      Naprawę wykonał mechanik, który robi Belarusy. Każe mi rozkręcić cięgno uruchamiające sprzęgło, rozkręciłem już do momentu, że skok jałowy zredukował się do około 1,5 - 2 cm (powinno być 4 cm) a poprawa nastąpiła minimalna. Wciąż jest źle.
      Wcześniej miałem awarię, która objawiała się tym, że przy wciśnięciu sprzęgła i próbie wbicia  biegu, z pod kabiny dobiegały zgrzyty i inne niepokojące dźwięki a biegi nie chciały wchodzić. Przy próbie wbicia biegu ciągnikiem szarpało, jakby zaczynał jechać, biegi nie wchodziły. Po rozebraniu ciągnika okazało się, że rozsypało się małe  łożysko podpierające wałek. Wymieniono wszystkie elementy po stronie sprzęgła. 
      Czy ktoś ma jakieś sugestie, co mogło zostać przeoczone?
    • Przez marekbuli
      Witam. Wczoraj przypadkiem byłem u człowieka w sprawie pszenicy ORKISZ. I Patrze koleś ma MTZta ale taki jakis dziwny. Rocznik 1987 wersja eksportowa silnik d 240 z turbiną 105 km. Oryginalny Orbitrol siłownik z dołu, oryginalny odlew na osi. A największa niespodzianka to skrzynia biegów. Normalnie 2x 9 biegów z tym, ze jedna wajha a na wierzchu pokręcana gałka która przełącza płynnie biegi(tak mówił) Nie spojrzałem na oznaczenie MTZ 9???. Mówił, że ta hydraulika do skrzyni to danfosa.
      Moje pytanie co to za model
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj