Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
MarcinBulak    0

Witam!
Szukałem na ten temat ale nic nie mogłem znaleźć..
W moim Ursusie 912 działa podnośnik ale nie działa hydraulika zewnętrzna. Nie mogę wykiprować przyczepy. Nawet przyczepa nie drgie podczas próby wywrotki. Jakieś pomysły co może być tego przyczyną?

wojtal24    167

wyrobione gniazdo i wtyk hydrauliczny kulki się nie ściągają i nie ma przepływu ewentualnie grubsze awarie ale na początek sprawdzilbym to

MarcinBulak    0

wyrobione gniazdo i wtyk hydrauliczny kulki się nie ściągają i nie ma przepływu ewentualnie grubsze awarie ale na początek sprawdzilbym to

W żadnym z gniazd nie podnosi więc to chyba raczej odpada....

Ale dziękuję za sugestie.

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    167

to odkrec podłogę ta wyżej i zluzuj śrubę która jest przykrecony przewód który idzie do gniazda i na wolnych obrotach zacznij lekko włączać wajcha kupowanie i zobaczysz czy z pod śruby zluzowanej poleci olej jeżeli nie to musisz szukać przyczyny w rozdzielacze

iron    394

stawiał bym na to że wypadł bolec od dźwigni przy samym rozdzielaczu. u mnie tak się stało w tamtym roku w 1212. bo jeśli przez złącze by nie podnosił to było by słychać pompę .

Bizon_Ursus    3

Ja mam tak ze na 1 gnieździe ładnie kipruje a na drugim nie chce w ogóle wykiprowac . Jakieś sugestie ??

iron    394

plecak w górę ale najpierw sprawdzić czy złączka dobra.

MF675ursus    70

Jesteś pewien że wtyka przyczepy jest w stanie wcisnąć kulkę gniazda, i na odwrót? Ręczne wciśnięcie kulki i załączenie rozdzielacza nie jest diagnozą. Nic z tego nie wywnioskujesz 

iron    394

na może być i złącze ale równie dobrze mogło cięgno spaść.

Bizon_Ursus    3

Działa u przyczepy bo na 1 gnieździe jest dobrze a na 2 nic w tym ze 1 to mam już eurozlacze a drugie starsze
Działa u przyczepy bo na 1 gnieździe jest dobrze a na 2 nic w tym ze 1 to mam już eurozlacze a drugie starsze

antosia    0

mam pytanko  gdzie znajde  temat: o skrzyni biegów  w ursusie 912 a  dokładniej  w ursusie 912 po naprawie skrzyni  nie mozna zredukowac biegu z wyższego na niższy bo zaraz zgrzyta i nic.?czy jest zle złożona czy musi sie spasować?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się