daniel_siwy

Wsparcie dla producentów trzody chlewnej ,mleka ,owoców miękkich na sfinansowanie zobowiązań cywilno prawnych informację podzielcie się informacjami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daniel_siwy    0

Witam wszystkich , mam prośbę do wszystkich ,których temat dotyczy ,mianowicie czy wiecie więcej konkretów odnośnie tej pomocy , ja jako zainteresowany tym tematem pytałem się w banku BPS w lublinie i tu jest pies pogrzebany , bo w większości przypadków ta pomoc jest nie osiągalna , w moim przypadku nie mogę skorzystać z tej pomocy ponieważ mam w bik-u wpis o zaległości i zobowiązania wymagalne co pozbawia mnie ,możliwości skorzystania z tej pomocy ,moim zdaniem jest to absurd ponieważ pomoc ma na celu pokrycie zaległych zobowiązań z tamtego okresu w którym te zobowiązania powstały .   POMOC liniia kredytów preferencyjnych ZC. Linia kredytowa ZC przeznaczona jest na sfinansowanie zobowiązań cywilnoprawnych, podjętych w związku z prowadzeniem produkcji mleka, świń lub owoców i warzyw przez producentów rolnych, których przychody są niewystarczające na sfinansowanie zobowiązań cywilnoprawnych w okresie od dnia 7 sierpnia 2014 r. do dnia 30 kwietnia 2016 r.  więc pytanie co dalej jak ma bank czekać skoro już tyle czasu zobowiązania , podlegają , nie z każdym można podpisać aneks  , nie na wszystko starczyło kasy  , w naszym  rejonie dużo jest takich rolników ,w województwie lubelskim ,będąc w izbie rolniczej ,dowiedziałem się że w wielu izbach są informację o problemie tego typu miały być jakieś konsultację z ministrem rolnictwa , ale cisza piszcie . Temat ciężki  , co najgorsze  teraz wszystko się gromadzi  raty odsetki  , sprzedaż niby jest tylko nie wystarcza już teraz , idzie wiosna a tu płótno w portfelu  i jeszcze trzeba się użerać z bankami ,najbardziej intrygujące jest to że już od 3 miesięcy była mowa o pomocy liczyło się na nią i zostaliśmy z niczym , dodatkowo z bankami podczas rozmów człowiek podpierał się możliwością skorzystania z tej pomocy i nic porażka , mam nadzieję że coś się zmieni bo w przeciwnym razie ciężko będzie . Apelujcie  w swoich izbach o tym problemie , trzeba to nagłośnić ponieważ nic się nie dzieje w tym kierunku . Dzwoniąc do ministerstwa rolnictwa  pani udziela informacji , i denerwuje ponieważ  gada bez sensu , nie wiem kto ten program pomocowy tworzył  dlaczego nie był konsultowany  .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez katopo
      Zamierzam składać wniosek na dopłatę w budowy płyty obornikowej. Mam jednak pytanie czy mogę taką inwestycję wykonać na nie swojej działce (Działka z budynkami jest na rodziców)? Ewentualnie czy jest tu jakiś doradca który mógł by tę sprawę doprowadzić do pozytywnego końca. Najlepiej z wielkopolski
    • Przez alvaroalvaro78
      Dziś przyszła forma papierowa także wątek czas zacząć...
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj