Skocz do zawartości
kondor

Schematy do MTZ-80, MTZ-82, MTZ-82H, MTZ-82P, MTZ-82TS

Polecane posty

kondor    0

Jak Ktoś potrzebuje schemat czegoś z: MTZ-80, MTZ-82, MTZ-82H, MTZ-82P, MTZ-82TS, pisac na gg 8411842, zrobie zdjęcie i podeśle, pozdrawiam

sertvytis    0

Hi,

Sorry I am writing in English, but at the moment i don't learn Polish.. But I am trying to learn this language.

Could you resend the link about the remont of MTZ tractor? I tried to download both files but there is some kind of eror. I would be very thankful.

Wiadomość z agroFakt.pl

marcin974    25
Hi,

Sorry I am writing in English, but at the moment i don't learn Polish.. But I am trying to learn this language.

Could you resend the link about the remont of MTZ tractor? I tried to download both files but there is some kind of eror. I would be very thankful.

Hej

Przepraszam ze piszę po angielsku, nie uczę sie Polskiego, to jest trudny język.

obchodzi mnie link z remontem MTZa czy mozesz poprawić? Przy pobieraniu pojawia się błąd. Bede bardzo wdzięczny

Tak prostacko przetłumaczone ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Przetłumaczyłeś i to bardzo dobrze tylko zdziwiłem się że ktoś po Angielsku piszę oj AF się rozwija w dobrym kierunku.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

kuczer    0

szukam schematu instalacji elektrycznej do MTZ 82 TS 1996 r. jezeli ktoś ma to bardzo prosze o kontakt na gg 7262268

pozdrawiam

jony13    0

potrzebóje pilnie katalog części do MTZ 82 TS gg 2101255

Edytowano przez jony13

polszu    11

Panowie temat dotyczył schematów...a ja zapytam ma ktoś z Was szanowni koledzy instrukcje napraw i lub instrukcje montażu /demontażu tak by pasowała do Pronar MTZ 82TSA i/lub 1025. Pozdrawiam serdecznie ..jak ktoś ma proszę o kontakt. Są to daw modele najbardziej podobne do mojego 952.3 ....i chciałem się uzbroić w niezbędną literaturę...

Pozdrawiam

bbolas    0

witam.lukałem te linki od katalogów i sa juz nie czynne..moge prosic o podesłanie mi na priva katalogu i i instrukcji naprawy MTZ 82 jeżeli ważne to rok 98.jak cos to mój e-mail bbolas@wp.pl

z góry dzieki

piotrek8000    0

Mógł by ktoś wstawić nowe linki. Potrzeba mi wszystko co związane z MTZ-80 czyli katalog częśc, instrukcja obsługi, instrukcje napraw, cokolwiek niczym nie pogardzę :blink:

zaboludek20    3

potrzebuje instrukcje napraw katalok czesci do mtz 82 rok 82  moj e-mail pitermalpa88@interia.eu     dzieki:)

dzienciol84    0

ja tez przyłączam się do prośby kolegów i proszę o instrukcje albo katalogi może być przesłana na maila wdzieciol@interia.pl lup może wstawi ktoś nowe linki bo czasem się to przydaje Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Kowal    0

Dodałem już katalog części do mtz 80,82 w j.polskim na chomikuj.pl.. Link do pliku ten sam co powyżej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin1987
      Mam pytanie skierowane do właścicieli Mtz-ów i nie tylko czy przy ujemnej temperaturze macie problemy z uruchomieniem silnika bo podobno ruskie ciężko odpalają zimą chyba że ktoś ma rozrusznik ''planetarny'' to jest dużo łatwiej ja swojego mam na tym fabrycznym i mam go dopiero od lutego czekam na wasze wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez rbit
      Wczoraj po powrocie z pracy zauważyłem na feldze prawego przedniego koła olej. Nie było go dużo a ten wyciek z tej szczeliny pomiędzy piastą a korpusem zwolnicy. Co może być przyczyną i czy to poważne? Ciągnik jest nowy ledwo co dotarty. Pytam bo jeszcze do maja następnego roku ma gwarancję tak że jakby co to na drugi przegląd podam usterki i niech robią serwisanci. A nie działający wskaźnik paliwa to może być skopany sam czujnik?
    • Przez Karwan91tdi
      Witam kupiłem ostatnio mtz 82 z 1984 r usterki w nim to nie działający przekaźnik wom oraz z hydraulika gdyż siłownik podnosi tylnie cięgła do góry a po powrocie dźwigni w pozycje 0 cięgła samoczynnie opadają . Czy ktoś może mi poradzić jakie mogą być przyczyny podanych usterek?
    • Przez BeniaminGrodek
      Panowie mam problem mam MTZ 50 z silnikiem d-50 i chciałbym się zapytać czy ktoś może już wstawiał silnik do takiego  Z MTZ 80-d240 czy podejdzie pod korpus sprzęgła. Skrzynie ??? Wiem ze sprzęgło by trzeba było wymienić. Ale czy ktoś coś takiego ogóle robił i co trzeba zmienić ???
    • Przez Lukasz9696x
      Witam kupiłem ciągnik jumz ktory poprzednio był koparko spycharką przerobiłem go na ciągnik rolniczy i mam problem ktory dotyczy przeglądu mianowicie jest napisane ze to pojazd specjalny i nie moge nigdzie w okolicy zrobić przeglądu czy mozna coś z tym zrobić ?