Polecane posty

WojtekSprus    0

Siemka powiedzcie mi czym żywic prosiaki taki już co maja Ok 20 kg
Wiem ze pszenica , jęczmień groch czy Lubin
Myślałem jeszcze o serwatce
Ale nie wiem w jakich proporcjach pokarmowych

Osobiście ja bym nie używał łubinu ani grochu u takich małych prosiąt. Jeżeli są to prosięta świeżo odsadzone to albo granulki odsadzeniowe bądź śruta z jęczmienia i pszenicy ( max 30%, oczywiście stopniowo zwiększając dawkę ) + koncentrat + witaminy. Chociaż ja tak robię.

Wiadomość z agroFakt.pl

Matey    674

masz na forum dział dotyczacy zywienia swin, jakis czas temu wyrzucilem Twoje tematy, ale widze ze znowu je zakladasz, proponuje najpierw poszukac na forum czy nie ma juz odpowiedzi na twoje pytania a dopiero pozniej brac sie za zakladanie nowych tematow

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez JurekOgorek1
      Witam wszystkich. 
      Nie jestem rolnikiem ale czy mogę hodować kilka tuczników na własny użytek bez rejestracji i czy nic mi za to nie grozi jak będę np prowadził mini blog albo jakiś wideo blog na YouTube? 
      Podpowiedzcie mi czy mogę pokazać tucznik bez kolczyków i wgl bez zgłaszania na YouTube i czy nic mi nie grozi z tego powodu? 
      Mieszkam na wsi ale gospodarstwa nie mam i nie będę miał ale na własny użytek tuczniki i brojlery chcę hodować. 
      Dziękuję za odpowiedzi i jestem dobrej myśli 😉
    • Przez Tomasz55555
      Witam,niedawno była u mnie weterynaria na kontroli,stwierdzili nieprawidłowości w postaci trzymania byków z trzoda w chlewni.mam "dobrowolnie" z czegoś zrezygnować,czy jest jakiś sposób aby temu zapobiec,jak to było u was????
    • Przez Master92
      Witam jestem nowy na forum chciałbym zapytać się doświadczonych chodowców jak aktualnie wygląda skup trzody z czerwonej strefy  i czy posiadacie jakieś kontakty do skupujących z mazowsza 
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez damianraki3
      Witam, chciałem się dowiedzieć jak w tej chwili wygląda sprawa z papierami przy zakupie prosiaków z innych gospodarstw? Co jest potrzebne? i jak to wygląda prosiaki przychodzą ze swoimi nr gospodarstwa potem ja oznakowuje je swoim i jak dorosną to z czyim nr się sprzedaje? Dzięki za wytłumaczenie. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj