NewHollandt6070

Stosowanie nawozów mineralnych zgodnie z prawem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Doszły mnie słuchy ze wygasłą ustawa o nawozach azotowych w 2016 roku w październiku czy to jest prawda znalazł ktoś jakis artykuł na ten temat ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:

• Gość Luke16
      Przez Gość Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez Unexpected
      Witam,
      kupiłem nowy wóz asenizacyjny Meprozet poj. 10700l na jednej osi, mam do niego wydana homologację (przyczepa ciężarowa- asenizacyjna), czy trzeba go rejestrować? Częściowo będzie przejeżdżał przez odcinek drogi krajowej. Kobieta od ubezpieczeń mówi, że tak, zwłaszcza w razie wypadku, stłuczki itd., w wydziale komunikacji została mi udzielona informacja, że mogę to zrobić.
         Ktoś wie jak to wygląda w praktyce i jest obowiązkowe? W mojej okolicy u nikogo tablicy rej. nie widziałem, z drugiej strony chciałbym mieć kryty tyłek w razie W.
      Jak wygląda sprawa z rozrzutnikiem?
    • Przez bamberszol
      witam koledzy i koleżanki. Jestem z dziewczyną mamy dzieciątko. jednak czasami dręczy ja myśl żeby wracać do mamy do bloku. Tu jej ciągle coś nie pasuje np. że muszę jechać na pole lub coś zrobić na podwórzu. dzisiaj np. że wszędzie jest kurz po remontach i ona się wyprowadzi się do mamy ( dodam że sprzątała miesiąc temu). Tego się obawiałem że się nie odnajdzie dziewczyna co mieszkała całe życie w blokach na gospodarstwie. U mnie jest wszystko zadbane poremontowane a w bloku się tynki ze ścian sypały u niej. Mam pytanie jak wygląda przelicznik alimentów gdyby chciał odejść. dodam że chodzę do pracy dodatkowo i zarabiam 2800zl brutto i dodatkowo mam 18ha ziemi uprawiam tylko pola zwierząt już nie mamy.... jak u was przeliczają alimenty z hektarów?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj