Zaloguj się, aby obserwować  
sbek

wał posieweny

Polecane posty

sbek    0

zamierzam kupić wał posiewny do c-330 i nie wiem jakiej szerokosc wybrać <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

W jakiej cenie ma być, nowy czy używany. Podaj więcej szczegółów.


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbek    0

Cena nie gra tak dużej roli chodzi mi o to z jaką szerokoscia da sobie rade moje c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

myśle że po lekkich glebach to 3m to maks a przy ciężejszych to 4m oczywiście ciągany , nie zawieszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

maxiu dla 30 to 4,5 metra


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1074

Ja mam 3m zawieszany o wadze ok 1t i 60-tka ze słabą pompą miała problem go podnieść normalnie. Przy dobrym podnośniku spokojnie dawała radę. Sądzę ze do 30-tki optymalny był by w przedziale 2,2-2,5m o średnicy min 40cm. Jeśli masz pola o mniejszych powierzchniach to polecam zawieszany Ja takowy mam i jest praktyczniejszy od ciąganych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

do 330 to nie większy jak 2-2,5 metra. ja mam 6.2 i jak go ciągam na piachu to 100km ma co robić bo się kopie.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

nie znam się na tym wiem tylko ze powinieneś upić taki żębyś i przed sianiem go ucągnął w razie potrzeby bo różnie w życu bywa. Ja mam tytana 5.5metra i przed sianiem u 1224 ledwo go ciąga a po sianiu u 1012 śmiga całkiem dobrze.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baza18    9

moj ursus C - 330 ciagnie wał 3 metrowy cambridge ciagniony ( mozna zobaczyc w mojej galerii) i na 4 bez problemu ale 5 ma ciezko :|


Baza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kingway
      Witam , po qq chciałbym zasiać jęczmień jary . Na zimę zrobione talerzówką i teraz chciałbym to przejechać gruberem Vibro Flex . Myślicie , że to będzie ok ? Czy lepiej orać ? To samo chciałbym zrobić pod łubin przed plon było żyto z tym , że tam jest poplon - rzepak - minimalnie ale jest . Klasa ziemi 5 klasa 
    • Przez Majstero17
      Witam, wiecie może jak ścignąć ten element chodzi mi o lej próbowałem kilka razy i napotkałem takie rzeczy macie pomysłu?



    • Przez karbex
      Witam. Mam pytanie - może ktoś ma doświadczenie.na jaką głębokość maks można uprawiać gruberem z systemem lemken thorit z podcinaczami. Te podcinacze są wąskie i mają nieco inny kształt niż standardowe i myślę nad założeniem ich do uprawy na głęboko (25 cm mi wystarczy) - czy to się sprawdzi? Gruber mam 2 belkowy 2.2 m 5 łap a ciągnik 100 km. Czy lepiej beż podcinaczy I wąska redlica? Choć tu się obawiam że trochę za żadko łapy a z podcinaczami to zawsze bardziej zruszy
    • Przez kingway
      Witam , mam  pytanie . Po kukurydzy na ziarno zrobiłem talerzówką na zimę , nawet ładnie wyszło a że warunki są jakie są i jest mokro i z orką może być różnie to mam pomysł żeby zasiać  po samej talerzówce jęczmień jary po kukurydzy . Jak myślicie to się uda ? Czy lepiej orać ? Ziemie lekkie 5 klasa choć no dołeczki mokre się zdarzają . Zawsze orałem a teraz się zastanawiam bo szybko nie wjadę a  jednak orka musi się trochę odleżeć moim zdaniem 
    • Przez karbex
      Witam,
      Mam pytanie - mam gruber do uprawy ściernika na podwójnym zabezpieczeniu - 5 łap, 2.2 metra. Uprawiam bezorkowo i robię tym gruberem ale widzę że są dostępne dłuta do modyfikacji żeby robić tym na głęboko - wiadomo - z podcinaczami to robie tak do 12-15 cm. Czy jest sens wymiany Ty dłut np do uprawy wiosennej żeby zrobić na głęboko a później agregat z broną aktywną i siew? Gleby lekkie IVb, V klasa.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj