Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sbek

wał posieweny

Polecane posty

sbek    0

zamierzam kupić wał posiewny do c-330 i nie wiem jakiej szerokosc wybrać <_<

tomu    4

W jakiej cenie ma być, nowy czy używany. Podaj więcej szczegółów.

sbek    0

Cena nie gra tak dużej roli chodzi mi o to z jaką szerokoscia da sobie rade moje c-330

Wiadomość z agroFakt.pl

miszka31    29

myśle że po lekkich glebach to 3m to maks a przy ciężejszych to 4m oczywiście ciągany , nie zawieszany

griga    140

Ja mam 3m zawieszany o wadze ok 1t i 60-tka ze słabą pompą miała problem go podnieść normalnie. Przy dobrym podnośniku spokojnie dawała radę. Sądzę ze do 30-tki optymalny był by w przedziale 2,2-2,5m o średnicy min 40cm. Jeśli masz pola o mniejszych powierzchniach to polecam zawieszany Ja takowy mam i jest praktyczniejszy od ciąganych

lukasz27    2

do 330 to nie większy jak 2-2,5 metra. ja mam 6.2 i jak go ciągam na piachu to 100km ma co robić bo się kopie.

garek    67

nie znam się na tym wiem tylko ze powinieneś upić taki żębyś i przed sianiem go ucągnął w razie potrzeby bo różnie w życu bywa. Ja mam tytana 5.5metra i przed sianiem u 1224 ledwo go ciąga a po sianiu u 1012 śmiga całkiem dobrze.

Baza18    7

moj ursus C - 330 ciagnie wał 3 metrowy cambridge ciagniony ( mozna zobaczyc w mojej galerii) i na 4 bez problemu ale 5 ma ciezko :|

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez damiandg
      Witam macie jakiś sposób na uprawę ciężkiej ziemi do siewu. Jeździłem kultywatorem i ciężkimi bronami i bryły zostały dość spore. Na przyszły rok planuje posiać pierwszy raz rzepak i zastanawiam się jak uprawić. Tak wygląda pole po uprawie w tym roku tylko w tym roku było dość mokro.

• Przez zimrex
      Witam serdecznie mam do was takie pytanie próby kręconej jak to się oblicza posiadam siewnik saxonia DF500 zdięcia jak to wygląda 
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ 

• Przez agro_bamber
      Cześć, mam pewien dylemat może pomożecie go rozwiązać, otóż mam klin jak na obrazku. 
      W roku 2016 wykonałem orkę pługiem obrotowym od jednej strony klina i przy końcu wyszła bruzda taki króciak, który później został zakryty przez dooranie poprzeczniaka bocznego klina. Teraz pytanie brzmi czy w tym roku mam zacząć od tej starej bruzdy krótkiej do ściany bocznej czy po prostu zacząć od wierzchołka klina na przeciwną stronę niż w tamtym roku?, wtedy bruzda wyjdzie w miejscu gdzie odkładałem skibę, zaczynałem orać. 
      Trochę masło maślane, ale to klin więc wiadomo #pdk
      Dzięki za wszystkie sugestie 

• Przez dajmen41
      Mam usluge do wykonania  zaorac ogrodek działkowy byly tam wazywa  20 arow  teraz kobieta da tam obornik i moje pytanie czy to kultywatorowac i orac czy odrazu oraz bez poprzedniej uprawy chwastow tam nie ma tylko troche resztek z roślin.
    • Przez Ferdek07
      Witam!
      Tak jak w temacie! Coraz więcej ludzi u nas kupuje talerzówki i się śmieje że orka to tylko strata paliwa talerzują zamiast podorywki to OK ale zamiast orki również talerzówka i brona i tak sieją czy to prawda że to w żaden sposób nie odbija się na plonach, również gnój talerzują, a niektórzy to co miesiąc talerzują, jeśli to takie dobre to sam kupie talerzówkę zamiast porządnych pługów