Zaloguj się, aby obserwować  
Bizonista

Daszek w Bizonie

Polecane posty

Bizonista    0

Witam! Mój znajomy dorabia do swojego Bizona daszek, zrobił już podpórki, ale górnej części jeszcze nie zrobił bo nie zna wymiarów. Jak ktoś ma daszek w swym Bizonie to czy by mógł zmierzyć i podać wymiary długość i szerokość tej górnej części co osłania kombajnistę. Będę wdzięczny!!! Z góry dziękuję!!!


Kombajnista z 30-sto letnim doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Niech sobie kupi to płótno zmierzy i będzie wszystko wiedział. A tak z tego co pamiętam to dach w kabinie ma 160X180 a tu jest podobnie.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonista    0

Mówił mi że na razie na składnicy nie ma plandek. To pytanie nie było skierowane tylko do ciebie jak nie chcesz pomóc to nie pisz i nie nabijaj sobie postów! Może jakiś dobry człowiek by poszedł i zmierzył? PROSZĘ!!! <_<


Kombajnista z 30-sto letnim doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

ja chętnie Ci podam wymiary ale jeśli moge to jutro bo dziś już troche ciemno ...


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0

A ja mam taki daszek i jak chcesz to ci go chętnie sprzedam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Właśnie byłem zmierzyć i do zewnątrz ma 145 X 175.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonista    0

Dziękuję ci Atlonik za dobre chęci a tobie oFsik za te wymiary. MTZ1 znajomy by pewnie kupił ten daszek od ciebie ale mieszkasz za daleko. DZIĘKI!!! <_<


Kombajnista z 30-sto letnim doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ale może jeszcze niech ktoś poda te wymiary bo trochę ciemno było <_<




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonista    0

To może by ktoś dla pewności zmierzył swój daszek bo te wymiary co podał oFsik wydają mi się trochę za duże PROSZĘ!!!


Kombajnista z 30-sto letnim doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

moje wymiary to 166 x 132 od wewnętrznej ... przepraszam Cie kolego że dopiero teraz ale miałem problemy z netem ... Pozdrawiam


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonista    0

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc :) Dowiedziałem się wystarczająco dużo. Ten post może być już zamknięty.


Kombajnista z 30-sto letnim doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


    • Przez jackowski11
      witam,
       
      jak zabrać sie do wymiany gumowego fartucha na łączeniu obudowy wentylatora z tylnym mostem?
      Poniżej zaznaczone czerwoną strzałką - z katalogu
       

       
      Pytanie nr.2.
      Czy istnieje jakiś patent na smarowanie łożysk wytrząsaczy bez ich demontażu/wymiany?
    • Przez BoNes
      Cześć jestem tu nowy.
      Wujek niedawno kupił Bizona Z056 z rozwalona cala instalacja elektryczna, niema w ogóle świateł i żadne czujniki nie działają,
      szukałem w internecie schematu instalacji elektrycznej ale znalazłem tylko do Bizona Z058 i z stad moje pytanie , czy ten schemat rożni się bardzo od modeli Z056 ? jeśli tak to w jakich miejscach, i czy warto robić nowa instalacje czy kupić gotowa ?
      Pozdrawiam.
      Słyszałem ze można zrobić ja na podstawie ursusa serii C-3xx, próbował ktoś ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj