Tomek55

Jaki ciągnik wybrać Deutz fahr 6150, Claas 530 czy Massey Ferguson 6615

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek55    18

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości kupić nowy ciągnik, po wstępnej analizie upodobałem sobie kilka modeli, m.in Deutz fahr 6150, Claas 530 i Massey Ferguson 6615. Ciągnik będzie pracował z pługiem 4 obracanym, agregatem uprawowo siewnym 3m, agregatem ścierniskowym 3m i od czasu do czasu woził przyczepę 12t.W szczególności zależy mi na niezawodności i kosztach utrzymania włócznie ze spalaniem. Maszyna będzie pracować na dosyć górzystym terenie

Edytowano przez Tomek55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek55    18

Szczerze najbardziej jestem przekonany do DF, sąsiad kupił w 2007 pierwszy swój model Deutz fahr k100 i był tak zadowolony ze dwa lata temu kupił jeszcze Deutz-Fahr Agrotron 6180 P, do tej pory nie miał zadnych powaznych usterek ciagniki pracowały kolejno 4000mth i 2500mth.


jaka gleba ?

głównie glina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Deutz lub massey. mam obie marki. polecam. u znajomego m620 5 lat 11tys mth. często pracuje ponad swoje sily i bez żadnych poważnych usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Duże te pochyły masz ? bo 6615 to lekki jest,  

Agregat to pewnie brona wirowa plus siewnik nadbudowany więc to daje plus dla tego zestawu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek55    18

amazone rpd 302 brona wirnikowa wal oponowy redlice talerzowe. A co do pola to spore różnicę terenu nieraz nawet strach nakręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

moze nh t7.210 ? u znajomego pracuje t7 tylko ze wiekszy model na ok. 500 ha i z tego co mowil to jest bardzo zadowolony ziemie ma ciezkie a ciagnik pracuje w sezonie dzien i noc praktycznie bez przerwy tylko operatorzy sie zmieniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek55    18

nh raczej nie z tego co wiem nie cieszą sie zbyt dobra opinią a poza tym w mojej okolicy nie ma przedstawiciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

nie wiem skad jestes ale akurat u nas jest bardzo duzo new hollandow i ciesza sie dobra opinia ;) do tego w poblizu mamy dwoch dealerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj