saherb

Sprzedam rozdrabniacz do słomy

Polecane posty

saherb    36

Sprzedam rozdrabniacz do słomy - mała kostka. Doskonale nadaje się do ścielenia dla zwierząt, do truskawek, a także w produkcji brykietów. Szczegóły na priv.

post-4502-0-03415700-1486855797_thumb.jpg

post-4502-0-74424800-1486855854_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tycola matka twoja gdy miała twój wiek mówiła a na ch*j mnie ten ogón :lol: jak widać przydał się, do produkcji tycoli.

 

Saherb za 400zł mogę zabrać ten rozdrabniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez abuk14
      Zmienię temat. Co sądziecie o rozdrabniaczach bel np. Sipmy. Nadaje się do ścielenia słomy, może służyc jako wóz paszowy. Ma ktoś coś takiego??
    • Przez oFsik
      Witam, jaką i za ile można kupić, nową sieczkarnie do bizona z056?
    • Przez xyz2012
      Jaki śrutownik do sporzadzania pasz dla trzody. bijakowy czy gnotownik http://allegro.pl/gn...2070916951.html http://allegro.pl/sr...2056415180.html
       
       
      prosze o rady
    • Przez WitekW
      Poszukuję rozdrabniacza lub kosiarki do rozdrabniania i koszenia trawy w sadzie. Potrzebuję rozdrobnić gałęzie pozostające po przycinaniu. Średnica tych gałęzi to od 0,5cm do 10-12cm. Ciągnik jakim dysponuje posiada 74KM.
    • Przez LonelySoul
      Witam, czy ktoś z użytkowników posiada rozdrabniacz bijakowy ssąco tłoczący ? potrzebuję porady ! chodzi mi o wydajność i nie katalogową tylko praktyczną , chce zrobić mała mieszalnie pasz i zastanawiam się jak wybierąć zboże z silosów. czy za pomocą węzy prosto na rozbijak czy za pomocą żmijek na kosz zasypowy i dopiero na rozbijak , zależy mi głównie na wydajności
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj