Fortis160

DF 6155vsValtra T144vsMF7614

Polecane posty

Fortis160    0

Witam.Chciałbym się dowiedzieć który z tych ciągników DF 6155 RCShift Valtra T144 Active czy MF 7614 Dyna 4 będzie najlepszym wyborem jako główny ciągnik oraz do transportu Valtra i MF chciałbym opinie posiadaczy i osób które pracowały jakiś czas na tych sprzętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stannis    0

Bardziej sprecyzuj swoje pytanie, za jaką kasę ma być, do czego, na ile hektarów, główny czy pomocniczy. Do tego porównania to bardziej mf 7615 a nie 7614 i lepiej dyna 6. O tych ciągnikach to tak valtra i mf są duże gabarytowo jak na swą moc, ten deutz to jest nowość więc niewiele osób go ma ale podobno jest wiele zmian względem poprzednika. Moźe pomyśl jeszcze o innych markach case/nh, claas john deere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K100    98

Poproś o oferty cenowe

i będziesz wiedział jaki wybrać  :rolleyes:

każdy sie sprawdzi 

ja np wybrał bym mf lub dojcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortis160    0

Ciągnik jako główny praca z zestawem uprawowo-siewnym amazone nabudowany z broną wirnikową pług 4 skibowy obrót ścierniskowy 3m i transport w grę wchodzą tylko te trzy marki innych nie biorę pod uwagę zwłaszcza NH i Claasa ceny z tego co orientacyjne wiem to zaczynają się od 320tyś netto.Jestem ciekawy jak będzie chodziła ta skrzynia w MF bo DF i Valtra była na testach tylko DF ze skrzynią Cshift bardzo fajna i przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortis160    0

Valtra na pewno ma duży plus względem DF za gabaryty i masę bo była około 800kg cięższa no i w kabine trochę więcej miejsca w valtrze ale ergonomia wnętrza w DF dużo lepsza plusem był monitor w DF a w Valtrze nie ma w wersji Active moc bardzo podobna w valrze masa robiła swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stannis    0

Słyszałem pewną opinię o valtrze niewiem ile w tym prawdy. Że włanie przez tą dużą masę i gabaryty najmniejsze modele seri t są zamulone i czuć że za mało mocy jak na ten gabaryt, nie jest to mój wymysł przeczytałem o dzieś już nie pamiętam gdzie. Ja ogólnie jestem przekonany do valtry są to solide i wytrzymałe ciągniki, mają jeszcze inne plusy np. Oddzielny olej skrzyni i hudraulki choć niewiem czy przy każdejprzekłdni.

Edytowano przez Stannis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1701    3

miałem na testach T144 i na jakąś zamuloną nie wyglądała, może dlatego że mam N92 więc przeskok w mocy duży :) jakby porównać T144 do T174 lub wyższego gdzie mamy podobną mase to wiadoma sprawa że ten słabszy to wyjdzie na zamulonego. to samo jest z innymi markami które mają spory rozrzut mocy w podobnej masie ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

MF 7614 nie jest dostępny na Dyna6, więc może Przeskoczysz o jeden model do góry na 7615. Będzie warto.


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj