eev

tm 190 vs fendt 818

Polecane posty

eev    0

 

witam

 

   stoje przed wyborem miedzy tymi dwoma modelami..... prosze o opinie o fendzie i moze macie porownanie tych sprzetow

dodam tylko ze fendt to werjka z 1995 roku 11 tys godzin i piekny stan........maszyna z holadni a holland t opolski salon szerokie gumy full wypas 2006 rok i tylko 3,5 tys godzin

o tm-ach kraza legendy ale ja jestem tego zdania ze zalezy jaki sie egzemplarz trafi to tak chodzi

 

za info z gory dziekuje i pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28

Ja kolego jak bym stał przed takim wyborem to bez wahania brał bym fendt
koło mojej miejscowości dwie spółdzielnie mają Tm 190 kiedyś kupili jako nowy i mogę Ci powiedzieć że nie mówią dobrze o tych ciagnikach z tej jednej spółdzielni to wiem że chcą go sprzedać nie wiem ile on ma teraz godzin ale za bardzo już nim nic nie robią w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eev    0

dacjan co to za spoldzielnia? daj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

Fendt tm'a bije na głowę pod wzglegem wykonania, skrzyni itp. za ładną 818 kupisz u francuza a tmy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Racja, tylko że Fendt z 95r ? Raczej swoje zrobił w życiu i te 11 tyś h. to raczej lipa.. chociaż, kto wie... Na temat TM ki sie nie wypowiem, bo styczności z tym nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ten fendt nawet jak ma 11 tmtg Ti i tak przeżyje tego Tm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Jak 2006 rok TMa to już problemów z układem paliwowym być nie powinno... Wiem że Polscy rolnicy nie kalkulują jak zachodni ale 3,5 tys godzin na ciagnik ~200KM hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy rolnik ma TM'a właśnie z 2006 roku ma ponad 15 tys mtg i żadnej awarii. Wykonanie bardzo dobre, skrzynia wygodna i silniki nie do zajechania ;) osobiście wybrał bym NH z tego powodu że Fendt juz za stary i za dużo mtg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dacjan123    28

ta spółdzielnia jest w miejscowości Goswinowice województwo Opolskie Koło Nysy
eev Ja miałem fendt 818 turbosift i naprawdę polecam ci ten ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez przemekk22
      Witam mam problem z TM165 mianowicie chodzi o to że po rozgrzaniu podczas zmiany kierunku jazdy zapala się i gaśnie kontrolka ciśnienia skrzyni ,szarpie przy zmianie na 13 bieg.  Również zapala się przy zmianach biegu, na zimnym wszystko dobrze nie szarpnie na 13 i nie zapala się kontrolka. Co to może być?.
    • Przez adam1968z
      Witam wszystkich, Mam pytanie czy w nch pompka zasilająca powinna pracować po przękręceniu kluczyka w stacyjce cały czas czy tylko dopompowywać ciśnienie i się wyłaczać. Proszę o podpowiedzi jeżeli ktoś coś wie.
    • Przez Ziomek111222
      Cześć !
      Chciałbym zapytać o wskazania temperatury w New Holland TM 120. W moim ciągniku wykres jest elektroniczny, a skala jest kreseczkach. Chciałbym zapytać jak to odczytać? 

    • Przez Marcin821010
      Witam, proszę o pomoc w moim TM zapalił się taki błąd  i nie wiem od czego jest, ciągnik jeździ normalnie nic się nie dzieje ale po odpaleniu za jakiś czas się zaświeca.

    • Przez Młody56
      Witam. Mam problem z moim ciagnikiem. Wyglada to tak, że po zakonczonej pracy został zgaszony(nic podczas pracy się nie działo) i gdy poszedłem 8 godzin pozniej go odpalić to nie mogę tego zrobić. Po przekreceniu kluczyka na zapłon kontrolki się zaświecają lecz gdy chce odpalić nawet rozrusznik nie przekręci (akumulator jest nowy) Objawy wyglądają tak jakby rewers był ustawiony na jazde w przód albo w tył ale rewers jest w pozycji neutralnej. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj