center

Wał tylnego TUZ Fednt 412 Vario

Polecane posty

center    11

Posiadam od nowości ciagnik F 412 vario, po przepracowaniu niespełna 1tys mth wystapił błąd czujnika położenia ramion tylnego tuz-a. Okazało się że przyczyną jest nadmierny luz na tulejach tylnego wału tuz. Serwis podjął się wymiany tulejek co w ich przekonaniu poprawi zaistniałą sytuację. W trakcie naprawy odwiedziłem warsztat i okazało się, że na nowych tulejach jest identycznie, wał ma nadal wyczuwalny ok 1mm luz. Wobec powyższego chciałbym zapytać jak to jest w waszych ciągnikach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armand    25

Mam od nowości... już 5 lat (prawie 4 tys h) 412nastkę i nie było takiego problemu. Serwisy Fendta są dość profesjonalne więc ciśnij ich żeby zrobili to porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

Ktoś z tym wałem ma jakieś doświadczenie bo po naprawie znów cieknie?  Czy tulejka na wale powinna siedzieć sztywno tak że po złożeniu jest luz na ramieniu a zalaniu olejem go nie ma ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez malyradzio
      Witam,
      Proszę o pomoc ,mam problem z podnośnikiem ,mianowicie niema kompletnie zasilania w panelu EHR. Zgasł nagle podczas pracy ,nie świecą się żadne diody ,nie reaguje na przełączanie pozycji góra /dół ,nie reagują przełączniki na błotnikach.
       
    • Przez Mikua
      Cześć i czołem
      Po zamontowaniu wałka rozrządu mam ponad 0.5 cm luzu wzdłużnego, miał ktoś taki problem ? wydaje mi sie że jest o wiele za duży.
      W katalogu pokazane jest że nie idą tam żadne podkładki regulacyjne. idzie w jakiś sposób zmniejszyć go ? 
    • Przez pawel6200
      Cześć
      Czy ktoś mógłby podesłać katalog napraw mf 590?? Nie wiem jaki powinien być luz na zaworach w mf 590, jeżeli ktoś znalazłby pomocną informacje w internetach to proszę o link
      pozdrawiam
    • Przez Kobra66
      Koledzy mam problem w 6420 z podnośnikiem, na suwaku chodzi ładnie góra dól a przyciskami nie, jak trzymam to podnosi i tak samo opada podnośnik a powinno być tak ze tylko się wciska a on opada lub podnosi do poziomu jak ustawiony jest podnośnik. Jaka może być przyczyna
    • Przez Agrotechno
      Witam, mam pytanie do was. Jak odblokować EHR w tym renault ? Ponieważ nie wiem jak 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj