Rolnik117

Nasienie sexowane

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik117    1

Witam mam takie pytanie czy jest sens zacielenia krowy która wycieliła się już 2 raz i teraz chciałbym ją zacielic nasieniem sexowanym. W ostatnim zacieleniu załapała za 1 razem. Piszcie swoje spostrzeżenia

Edytowano przez Rolnik117

tay29    125

1 krycie warto sexowanym robic jezeli sztuka jest zdrowa

Wiadomość z agroFakt.pl

PioterKolo    10

chyba zalezy duzo skąd sie bierze nasienie bo kolega ostatnio na 30 zacieleń trafił tylko 6 jałówek. wiem ze domaga się teraz zwrotu kasy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez HubertSzałkiewicz
      Cześć ! 
      Chciał bym zasięgnąć wiedzy bardziej doświadczonych 
      DO rzecz . 
      Mając areał 15 ha + około 0.6 ha łąk 
      Ziemie srednio od 3 klasy do 4b Max 
      co siać ? jakie areały ? Lucerna ? Ile ? Pszenicy ile ? Jęczmienia ile ? Lub jakieś dodatkowe uprawy ? 
    • Przez matijas67
      Witam 
      Dwa tygodnie temu kupiłem 15 sztuk odsadkow z Słowacji po 250kg średnia 
      Przez ten czas byki słabo jedzą TMR, nawet do samej kukurydzy nie bardzo maja apetyt 
      Czekałem mówię że może zaczną ale nie widać różnicy, mimo wszystko nie widać żeby były spadki kilogramów, nie chudną
      Czy ktoś miał podobne przypadki? Są jakieś wspomagacze na apetyt? 
      Dodam że jak mają wcielone jęczmionką to pożerają.
      Proszę o poradę 
      Pozdrawiam 

• Przez D-e-x-t-e-r
      Witam, chce kupić wage platformową do ważenia bydła, małe i duże sztuki.. Zastanawiam sie nad wymiarem 100 x 220 cm czy to wystarczy i byk np. 800kg sie tam zmieści ? 
    • Przez Wielkpolska21
      Witam Wszystkich ! Chciałbym w tym roku postawić ,,Oborę" na około 60 szt ma być to obora jak najprostsza czyli na środku korytarz na prawo i lewo kojce myślałem nad 13x30 lub 14x27 wymiar kojca to 4,5x10 lub 9x5 korytarz paszowy 4m w każdym przypadku koniecznie chciałbym żeby każdy kojec miał swój okólnik i oczywiście głęboka ściółka tyle o oborze. Teraz krótko o gospodarstwie gospodarstwo liczy około  20ha całości czyli użytki zielone i grunty orne ziemie w miarę dobre III-V klasy są też inne źródła dochodu. I pytanie do was jaki koszt chodzi mi tu nie wymyślane koszty ale kogoś co budował lub ma firmę zajmującą się takimi budowami lub inne pomysły które spełnią moje oczekiwania! I najważniejsze korzystać z dofinasowań, zwrotów czy raczej kredyt i robić jak mi się podoba! Liczę na waszą pomoc Pozdrawiam ! 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj