farmer7745

Aplikatory do konserwantów

Polecane posty

farmer7745    19

morze wiecie z jakiej firmy zdobyć 30l baniak :D


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thecook    0

Nie wiem, bardzo dawno temu kupowałem, mam od nich też taki agregat do bielenia i sprawuje się jak do tej pory nieźle. Zadwoń do nich. Czasami sie wystawiają na targach, byli np na Fermie Bydła w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6

czym dawkujecie konserwanty do sianokiszonek na pokos przed maszyną oczywiście prócz konewki na pryzmie może ma ktoś zrobione we własnym zakresie jakieś urządzenie bo te gotowe do kupna strasznie drogie FASKA 3700 JUNKKARI 3400 brutto


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Ja jak kupuje z prowim polska zakiszacze to dostaje aplikator żeby je dozować a jak już zbeluję to odwożę im i mam luz <_<


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinek    0

Kiedyś miałem beczka po oleju 20l rozpylacz od opryskiwacza i 2 silniczki z jelcza od spryskiwacza działało jakieś 2 godziny teraz mamy aplikator faska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Mój samoróbka jest pneumatyczny z elektrycznym sterowaniem z kabiny, koszt to jakieś 100zł było dwa lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Mam samoróbkę pneumatyczną z elektrycznym sterowaniem z ciągnika koszt- 100zł, bardzo precyzyjnie można ustawić dawkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

a masz jakieś zdjęcia??


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Mam ale po trzech wysłaniach dalej nie ma ich w galerii, chyba coś komuś nie pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

podeślij mi na maila: lukaszsedal1989@wp.pl dzięki ;)


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Opisz dokładnie jak to zrobiles,jakieś zdjęcia pewnie były by mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Proszę bardzo trochę długo to trwało bo ............ ale są

zdjcie108n.th.jpg

zdjcie113.th.jpg

zdjcie109e.th.jpg

zdjcie110j.th.jpg

zdjcie111.th.jpg

Proszę o pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12
Kiedyś miałem beczka po oleju 20l rozpylacz od opryskiwacza i 2 silniczki z jelcza od spryskiwacza działało jakieś 2 godziny teraz mamy aplikator faska

 

Dlaczego tak szybko padły Ci te spryskiwacze. To była praca ciągła czy przerywana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja tez miałem podobnie zrobione tylko zamiast elektrozaworów miałem kranik kulkowy doprowadzony dwoma węzami do kabiny i nawet fajnie to się sprawowało tylko po jakimś czasie baniak plastikowy pękł teraz myślę konefkę aluminiową po mleku wstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Ciśnienie jest nieduże ok 1atm ale baniak robi się trochę grubszy. Dałem plastik bo używam kwasu mlekowego i po kontakcie np. z aluminium nie wiem czy taka substancja nie była by trująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6

ALE wy czarujecie podeslalem wam link do sklepu z pompami membranowymi a wy pneumatyka ???? moj chodzil w tym roku 10 ha bez pzerwy pzez caly dzien prawie i git najwazniejsza jest pompa zalezy jaka wydajnosc sobie kupicie to potrzebne sa 2 lub jeden rozpylacz od opryskiwacza ja mam 10l na min i 2 rozpylacze czerwone ale taniej bylo by np 5-6 l na min i jeden rozp np czerwony tylko troche gorsze krycie pokosu wybierajcie rozp grubo lub srednio kropliste to wtedy wiatr nie znosi pozdrawiam

 

aaaaaa i cisnienie moga zrobic nawet 4 atm!!!!


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikoland    0

Mam prośbę może ktoś używa aplikatorów do zakiszacza jeśli tak to jakich oraz jakich zakiszaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

Najlepiej to opryskiwacza na plecy i ktoś po pryzmie gania:D bo aplikator założony w prasie czy w przyczepie za mocno żre metalowe elementy, wszystko rdzewieje, mówiąc krótko szkoda sprzętu przynajmniej dla mnie i tak po jednym pokosie aplikator spoczął w stodole i jest nie używany


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemer    20

Albo kupić najtańszy opryskiwacz i założyć na ciągnik który gniecie pryzmę jeśli zbierasz przyczepą.


Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez peewee1984
      Witam. Zastanawiam się nad zainstalowaniem w Jaguarze 690 SL instalacji do aplikacji zakiszacza podczas koszenia kukurydzy. Znalazłem na portalu taki zestaw:
      https://www.olx.pl/oferta/aplikator-zakiszania-pryzma-prasa-przyczepa-80-litrow-12v-fv-gw-ce-CID757-IDeUebB.html#85fc8da59d;promoted
      Pytanie do użytkowników, jak się taki sprzęt spisuje? Czy pompa elektryczna zda egzamin przy ciągłej pracy? Szukać jakiegoś firmowego sprzętu czy i ten spełni swoje zadanie? A może jakiś mały opryskiwacz zainstalować i napęd pompy zrobić silnikiem hydraulicznym? 
      Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj