PatrykRylski

Krone ,,Zielona czy Czerwona?''

Polecane posty

Witam
Mam takie pytanko mam zamiar kupić prasę krone Kr 125 130 i chciałbym się zapytać czym się różni czerwona od zielonej krone i czy lepsza będzie siatka czy sznurek? :)

Spyke1004    1

Prasy czerwone są starsze rocznikowo a zielone młodsze w czerwonych masz sprzęgło głównego łańcucha komory tzn. że podczas podnoszenia klapy do góry sprzęgło rozłącza łańcuch główny a w zielonych nie rozłączą i łańcuch cały czas chodzi podobno przez to się bardziej zużywa  

i wybieraj z siatką szybciej idzie prasowanie 

Edytowano przez Spyke1004

Uziu92    5276

i najwazniejsze, szeroki podbierak, to czy zielona czy czerwona to ja bym juz tylko na stan patrzyl .

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Vicon95
      Witam czy ciągnik 82 konny poradzi sobie z taka praso-owijarka ? Na co patrzeć przy zakupie takiej prasy ? Pozdrawiam
    • Przez olkosio
      Witam, przymierzam się do wymiany łańcuchów w prasie Krone VarioPack 1500 z 2006r. Może ma ktoś jakiś patent na sprawne rozpinanie ogniw łączących umieszczonych w belkach. Lub jakieś zdjęcie klucza lub ściągacza żeby coś uszykować we własnym zakresie. Pojedyncze sztuki miałem już przyjemność wymienić ale zajmuje to sporo zachodu. A przecież serwis jakoś też musi dawać sobie z tym radę. Wszelkie podpowiedzi mile widziane. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Krasok6911
      Mam pytanie, podczas włączenia owijabia, Nóż i cała ta podłużna blaszka która odpada na gwint, jest wbytbmozno napięta aż Fest się wygina że automatycznie spada z gwintu i nie owija, jak to wyregulować.???? 
    • Przez Krasok6911
      Witam, dziś podczas belowania, coś się stało i nie chciał wysuwać się niż tnący siatki,, gdy kończyło się owijanie, ta blaszka spadała z gwintu, wajcha się lekko cofla, i Nóż nie wysuwał się by obciąć siatki. Patrzyłem wszystko wygląda na okej ale czemu tak się stało to nie mam pojecia. Prasa krone kr 130 mini stop. 
    • Przez agroma1234
      Witam tak jak w temacie jakie macie przebiegi w prasach Krone oraz ile rocznie robicie balotów i czy są awaryjne ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj