KacperSzalast

Jeśli pługi 3 obrotowe to jakie ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
M4t3usz    31

Polecam Akpil km 80 R, b.dobry sprzęt. Jak mniejszy traktor to koniecznie z kółkiem transportowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuko1997    29

Mam zamiar też kupić 3 obrotowe i będę kupywal agro-masz na resorze 3x50 cena ok 20 tys a orają bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

No chłopaki z tego co piszą to 3 pługi a po ile korpusów to już nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

U mnie we wsi wszyscy mowia plugi, wiec mozliwe ze w innych rejonach jest tak samo. Nie udawajcie glupich...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

To jednego Akpila, jednego Agro Masza i dorzuciłbym jednak Lemkena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163
Napisano (edytowany)

Co do pługów z agromaszu to po tym co było o nim w przed ostatnim numerze TPR miałbym mieszane uczucia, ale facet mógł też mieć pecha i natrafił na wadliwy egzemplarz.

Edytowano przez mfek3050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Pękały odkładnice. w sprzedanym od nas też się tak zdarzyło ale reklamacja załatwiona w ciągu 48 godz. Oczywiście odkładnice "pęknięte" dalej pracują a nowe czekają na swoją kolej. Pzdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale ile sztuk kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam15203    18

ja polecam osobiście agromasz mam tylko że 4 skibowy obrotowe i sprawują się super pomysł też o kole kopiujacym z amortyzatorem bardzo dobra sprawa. pieknie orze ładnie kryje lekko idzie ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfek3050    163

Nie tylko pękały odkładnice, ale też powyginały się grządziele przedpłużków i wygiął się uchwyt sprzęgający przy zaczepie w efekcie odczepił mu się pług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    453
Napisano (edytowany)

Kolego za 14000 zł to lepiej, kup jakąś zachodnią używkę. W tej cenie nic sensownego nie kupisz, w zasadzie to chyba tylko bomet bez jakich kolwiek zabezpieczeń. Za tą cenę można kupić, całkiem fajny używany pług który jakością orki, czy wykonaniem bije na głowę te tanie polskie radła.

Edytowano przez Skoczek1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj