Polecane posty

LTZ55a    118

Ciężka sprawa, ja do Wedholmsa nie mogłem dostać.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

a po co Ci taka tabela?? Ja mam listwe od starego zbiornika i nia mierze. Wystarczy przypilnowac pare razy ile jest litrów i ma sie punkt odniesienia np u mnie jak jest 30 na listwie jest 1000 litrów jak ponad to odpowiednio wiecej. Ja zapisywałem jak sie zwiekszało mleko i tak mam taka niby tabele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w wannie to ciężko znaleźć punkt odniesienia... zapisuje sobie ile jest na listwie i ile wskazuje mleczarka ale to nie zawsze może się zgadzać ;) wiec tak dla pewności chciałbym tą tabele, lepiej wiedzieć ile masz niż polegać na kimś :) może ktoś ma to chyba mogę  zapytać ??? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dawid141413
      Witam, chciałbym zakupić zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy i prosiłbym o opinie ponieważ nie wiem z jakiej firmy wybrać. Zastanawiam się nad trzema firmami: Swimer, Fortis, Kingspan,
    • Przez Amigos27
      Witam myślę o budowie obory na rusztach dla 50 byków . I zastanawiam sie jak duzy powinien być zbiornik na gnojowice zeby zbyt czesto nie wywozic.  I jak dużą macie obore zeby spokojnie pomieścić 50 sztuk? 
    • Przez Bercik92
      co powiecie o wannowych zbiornikach do mleka o pojemności 1200L z jednym mieszadlem? czy są warte zakupu czy może lepiej wziąść z dwoma mieszadłami czy lepszy będzie okrągły? https://www.olx.pl/oferta/zbiornik-na-mleko-CID757-IDrjSit.html  
    • Przez petroszz
      Witam
      Jestem w trakcie budowy obory na opasy na głębokiej ściółce ale mimo to chcę zrobić zbiornik i po jednej kratce  na dwa kojce odprowadzającej gnojówkę. Po co mi zbiornik przy głębokiej ściółce?  Takie zabezpieczenie w razie katastrofy wodnej w budynku i do odprowadzenia wody po myciu kojców.    I tu pojawia się moje pytanie, gdzie umiejscowić zbiornik? Pod stołem paszowym? Pod podjazdami? Nie mam za bardzo miejsca w koło obory żeby wyłączyć miejsce pod zbiornik bo albo będą tam okólniki albo podjazd albo przejazd do innych budynków.  
       
    • Przez michalmr99
      Poszukuję miarkę ilości mleka do schładzalnika Mueller m-250 o pojemności 995 litrów. Schładzalnik jest w kształcie tzn. wanny. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj