Jasiek1140

Silnik do kosy bocznej do rzepaku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ovi    210
lotnik993    16

no to aż tak ciężko nie idzie trudno powiedzieć tego zawsze nie można przewidzieć lato gorąca 30 C w cieniu wstrząsy hedera to tez musisz uwzględnić podłącz na cały dzień kosę boczna do silnika i się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAD80    2

Poszukuję odpowiedzi na pytanie kogoś kto sie zna dobrze - chce dorobić kosę boczną do kombajnu i moje pytanie jest takie - czy dwa silniki hydrauliczne jeden po drugim będa chodzic? Mam hydraulicznie napedzany nagarniacz i pomyślałem czy by nie dąło rady wstawić jakis trójnik i od tego zasilac silnik kolejny napedzający własnie boczną kose. Wyszło by cos takiego? czy silniki musza być o tych samych parametrach czy jest to obojętne? Ciekawi mnie ten temat więc prosze o poradę kogos kto się z tym spotkał, przerabiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    788

Panowie, podpowie ktoś jakie obroty powinna mieć kosa boczna do rzepaku? Chcę coś skonstruować i nie wiem jakie obroty na kosie mają być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cedox
      Witam, w związku z tym iż w tym roku mój rzepak jest trochę powalony to zamierzam kupić do mojego Claasa Dominatora 78 kosę boczną gdyż bez niej może być ciężko go skosić. Przed żniwami mam w planach zaopatrzyć się w samą kosę boczną, a w późniejszym terminie dokupić do niej stół. Co roku sieję około 10ha rzepaku, stąd moje pytania do Was:
      - jaki rodzaj napędu kosy bocznej wybrać,
      - którego producenta możecie polecić, a którego odradzić,
      Może jakieś pozostałe uwagi odnośnie kos bocznych.
       
      Dziękuję wszystkim serdecznie za odpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj