Jedrus96

Przekładnia ślimaka Frasto

Polecane posty

Jedrus96    0

Witam Wszystkich :)

 

Potrzebuje pilnie pomocy, a mianowicie jak jest połączony ślimak z przekładnią paszowozu Frasto, bo nie mogę rozebrać.

Załączam zdjęcia tej przekładni, bo chcę rozebrać jedną część bez tej całości. Czy jest to możliwe, czy trzeba wyjmować jednak całość?

 

 

 

 post-79074-0-30507100-1486399334_thumb.jpgpost-79074-0-64223300-1486399366_thumb.jpgpost-79074-0-34095600-1486399395_thumb.jpg

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildagro12    6

Już poradziłeś sobie z naprawą?

Też mam paszowóz Frasto z frezem. Opisz dokładnie co się stało (źle dodałeś zdjęcie) to postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez debrzyna
      Proszę posiadaczy tej prasy żeby policzyli ile zębów jest na kołach zębatych ,tych podwójnych /one sa zespolone/ co są na wałku wychodzącym z przekładni i czy one są jednakowe
       
      Ps Ściągnąłem wszystkie koła i coś mi nie pasuje Przy podwójnym małym  jedno ma 18 zębów /to co podaje na góre/ drugie 17 /to co podaje na prawo/ Duże u góry ma 39 zębów ,a duże po prawej ma 40  Coś mi sie wydaje ze to jest żle Chyba powinno być tak: podwójne małe oba po 17 zębów ,a duże u góry i po prawej stronie po 40 zębów.Może to ktoś potwierdzić bo mam zamówić koła a tu takie jaja .A może tak mam być choć wątpię poco by ktoś sobie komplikował konstrukcje 
    • Przez kaszelan91
      Witam, czy spotkał się już ktoś z was z ostrzeżeniem ,,Nieprawidłowe działanie przekładni,, na sterowniku siewnika? Cały czas mi to pika w wnerwia przy pracy. Jaka może być tego przyczyna? Druga sprawa, zapewne połączona z tą pierwszą, Czy ma ktoś z was siewnik Bomet? Mamy nowy niedawno zakupiony i jest problem z ustawieniem prawidłowej dawki wysiewu, ustawione przełożenie na wysiew 206kga w  rzeczywistości wychodzi prawie 400kg. Trzeba sobie samemu dopasowywać metodą prób i błędów, praktycznie jest ustawione na zupełne minimum. Podziałka na przekładni w ogóle nie ma racji bytu, gdyby się nią kierować to siewu zabraknie w połowie pola... Czy ktoś się już spotkał z taką usterką? może jest jakaś rzecz o której zapominam przy ustawianiu przekładni? Robiąc według instrukcji wychodzi zupełna fikcja. pzdr.
    • Przez kluczewianin
      Witam
      Piszę, ponieważ nie znalazłem odpowiedzi w istniejących tematach. Chodzi o prawidłową obsługę skrzyni biegów w polskich ursusach (c-360, c-385, 1224) i zetorze 7745. Dokładnie o technikę redukowania przełożeń. Moje doświadczenie jest zerowe. Jak przyspieszam i zmieniam biegi do góry to skrzynia chodzi cicho i nie ma zgrzytów. Jeżeli chodzi o redukcję to jest dużo gorzej. Biegów nie idzie wbić a nie chce na siłę bo szkoda skrzyni. Radzę sobie tak, że zatrzymuję się i ruszam ponownie ale to jest trochę głupie. Tak się teraz zastanawiam czy redukcja z podwójnym wysprzęgleniem i międzygazem przyniesie ''bezbolesne redukowanie''? Proszę o odpowiedź i dokładne wytłumaczenie. 
      Pozdrawiam
    • Przez sebq11
      Witam. Poszukuję przekładni redukcyjnej do paszowozu Strautman 12m3 1 ślimak pionowy, najlepiej nowej lecz i używana wchodzi w grę dodam iż w temacie jestem kompletnie zielony( mam na myśli przełożenia) oryginał zdecydowanie odpada 15 tyś zł brutto. Paszowóz współpracuje z Ursusem 912.Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.
      Jeżeli to nie ten dział prosze moderatora o przeniesienie.
       
    • Przez kruczek14
      Witam mam problem poniewaz kupilem rozrzutnik francuski z hydraulicznym posówem i chcialbym zmienic zębatki od posowu podlogi, niby wszystko jest dobrze ale nie chce narazac sie na pozniejsze prostowanie poprzeczek i mam problem ze zdjeciem przekladni hydraulicznej z oski co naperdza zebatki, podwadzqlem łapką ale nie chce to nawet drgnac i moje pytanie czy ktos robic cos podobnego i wie jak to zrobic czy moze ma pomysl, dodatkowo zalaczam zdjecie przekladni

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj