Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Laver
      Witam, byłem na oględzinach miniładowarki weidemann, ładowarka po zaparciu o ścianę nie mieli w ogóle kołami, przy ruszaniu też. Co może być przyczyną?
      Zmierzyłem ciśnienie na wyjściach od 3  sekcji pokazuje200 bar.
    • Przez JakubLewalski
      Witam,
      Od pewnego czasu w mojej ładowarce przegubowej weidemann 3006, pojawił się problem przy skręcaniu, mianowicie gdy mam nawet lekkie obciążenie np. w łyżce, i jestem nawet na małym skosie to mogę sobie kręcić kierownicą do woli a przód będzie stał w miejscu, dodam że wcześniej tego nie było. Czy wie ktoś gdzie szukać przyczyny ?, z góry dziękuje za pomoc.
    • Przez zaxson
      Witam posiadam ładowarkę teleskopową manitou mlt 735 120 turbo lsu z 2008 roku , jest ona na szesciobiegowej skrzyni biegów powershift , zaniepokoiły mnie dźwięki sktukania z mechanizmu różnicowego (dyferencjału) przy jezdzie przód tył- da sie coś z tym zrobić? Żeby bardziej koła zębate doszły w atak (wydaje mi sie ze te stuki wlasnie są z tąd) 😕 A najbardziej przeraził  mnie fakt grzejących sie w tych miejscach osi po przejechaniu 15 km one były dość ciepłe... niewiem czy to normalny objaw , proszę was o pomoc i pozdrawiam.!!🤝
    • Przez pigmer
      Witam!
      Interesują mnie opinie o ładowarkach:

Merlo P 34.7,

Manitou MLT 627,

Claas Scorpion 6030,

JCB 531-70.

Jakie macie doświadczenia z tymi ładowarkami?
      Jak się wam sprawują?
      Jakie mieliście awarie?
      Która ładowarka najlepsza do prac w rolnictwie?
      Ile te ładowarki palą np. na godzinę średnio ciężkiej pracy?
      Pomocne będą też opinie o modelach z podobnymi parametrami pracy.
    • Przez MF3655
      Witam jestem posiadaczem ladowarki teleskopowej manitou 830 z roku 1995 z rewersem recznym hydraulicznym. 
      A wiec problem polega na tym . 
      Wymienilem pompe bo myslalem ze cos pomoze ale nie . 
      Przy filtrze jest ciśnienie 9 bar a na kanalach gdzie jest wkrecony czujnik pokazuje tylko 5 barow co moze byc przyczyna czy moze byc to zawor ktory steruje jazda przod tyl czy moze cos innego pomocy ?