BartekMrozu

Ursus c360 3p problem po remoncie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BartekMrozu    0

Witam mam problem z ursusem c360 3p po wymianie tloka pierścionków tulei panewek wszystkich uszczelek dymi jak by się paliło i nie chce wejsc na obroty po jakiś 5 minutach już normalnie się wkręca na obroty ale dymi dalej dopiero jak się nagrzeje przestaje kopcic przed remontem tego nie było proszę o pomoc dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekMrozu    0

Nie ja to robiłem robił to mechanik i on twierdzi że wszystko złożył dobrze i że wszystko działa ale ja w to nie wierzę dlatego pytam co może być przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Mechanika za łeb niech poprawjia , on wie dokładsnie co zpieprzył .

Ja bym tak zrobił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

kolego bież mechanika za łeb niech to robi bo kasę to umiał wziąć  to teraz niech robi od nowa i nawet niech nie myśli o dodatkowych pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonek    1

Masz źle złożony rozrząd jest strasznie opóźniony dlatego też kopci na biało bo paliwo nie spala sie tylko idzie w kolektor. Przerabiałem ten przypadek po jednym wiejskim mechaniku który też szedł w zaparte że wszystko dobrze złożył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobuz1233    128

moze przez to ciezko palic poniewaz nie jest slaba kompresja i bedzie nawet wydostawal sie olej kolektorem wydechowym . Widze ze wielu pisze o rozrzadzie . Rozrzad nie ma nic do wymiany tlokow itp
jest slaba kompresja i dopiero po rozgrzaniu sie silnika troche sie wtedy uszczelnia ale nie na tyle zeby bylo dobrze
moze byc jeszcze slaba jakosc czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Zamieść na youtube/wrzucie i dodaj link. Co do opinii powyżej zanim zaczniecie rzucać błotem wypadało by coś więcej wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miras32    0

hej,mam problem z ursusem 2812,mianowicie wycieka jakaś mazia pomiędzy tłumikiem a kolektorem,olej po zmianie,nie bierze,płyn w chłodnicy ok,i przy odpaleniu ma problem wejść na obroty,aku nowe,świeca działa,tak jakby nie palił na wszystkie tłoki,dzięki za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Myślę że kont wtrysku niewłaściwie jest ustawiony, pompą wtryskową przestawić i zobaczyć co będzie i jak silnik będzie pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj