News
jedrysekjarek

Poszukuję złącza obrotowego hydraulicznego liniowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. POtrzebuję pomocy. Szukam złącza obrotowego liniowego hydraulicznego o oznaczeniach SJ10-08 1/2 BSP C 15. Głównie interesuje mnie kto go produkuje oraz nota katalogowa z jego parametrami .

post-46668-0-84766900-1486244835.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    798

Przeglądam i znalazłem nawet nierdzewne ale zakres temp. do 120 stopni.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Nierdzewne są nawet do 300 stopni. Mnie interesuje dokładnie ten model który podałem. Na pewno nie może działać w kontakcie z wodą ponieważ dochodzi do korozji. Ale ciekawe jaka maksymalna temperature pracy ma

hubertb    126

http://www.intertraco.it/product/serie%20sj%2010/index.htm  

http://www.crosshydraulics.com.au/files/priceList/Section%2015%20Blank.pdf 

W PDFie strona 7. 

Na co dzień dobieram takie rzeczy w pracy więc w telegraficznym skrócie, przy standardowym uszczelnieniu (nitryl rubber NBR) -20 - +110. Możliwe jest wykonanie z lepszych materiałów na zamówienie, viton (FKM/FPM-20 - +205) EPDM(-50 -+150), silicone (VMQ -60 - +130)

AISI 303-316 to nierdzewki brass to mosiądz. 

Oznaczenie które podałeś wykorzystuje tylko jeden producent bo to jego seria "SJ" nic nie stoi na przeszkodzie wykorzystania innego producenta. 

hubertb    126

Stąd gwint "gazowy", to złącze jest rozbieralne? Pytam z ciekawości. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.