Zaloguj się, aby obserwować  
ursus1991

zwalczanie chwastów afalonem w ziemniakach

Polecane posty

ursus1991    10

Chcem zastosować ten środek tylko nie wiem za bardzo kiedy. Chodzi mi żeby przed wschodami roślin ale na etykiecie pisze że po obredleniu i pobronowaniu. Ja sadzę zwykłą sadzarką polską i po tem wałuje rządki. Czy po powałowaniu moge zastosować ten środek?????????

Chcem zastosowac go razem z Command 480 EC. Zna może ktoś obecną cenę tych środków, i czy są w małych opakowaniach

wyrebski1    54

możesz go zastosować po wałowaniu, ale oczywiscie potem już nie możesz nic mechanicznie robic, np radlić.

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    270

nie muc a móc jeśli już coś ;>

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

ursus1991    10

A czy po chwastoxie ekstra można normalnie redlić? A może jakieś inne dobre środki do zwalczania powschodowego, ale tekie żeby można było stosować nawet jak benda juz dość duże krzaki

wyrebski1    54

upierasz się widzę nad tym radleniem. Ja to robię tak-za sadzarką mam lekką włókę, potem krótko przed wschodami-linurex 2l/ha + roundup 2l/ha i potem nic juz oczywiście ni robię ani mechanicznie ani chemicznie. Są środki powschodowe, ale czy nie lepiej przed wschodami? I nie na duże krzaki tylko przed zwarciem się roślin bo przecież środek ni doleci do chwastów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez Zyla127
      Witam niech ktoś wytłumaczy jak wygląda procedura zrobienia badań fitosanitarnych na ziemniaka gdzie trzeba się udać ile to trwa i czy jest dużo papierologi? 
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"

Pozdrawiam mszk8
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Mam do was pytanie, ponieważ macie już może doświadczenie. Czy URSUS C 330 poradzi sobie spokojnie z sadzarką dwurzędową BOMET czy będzie miał problem?🙂
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj