Skocz do zawartości
miles3147

Ursus 4515 Proszę o szybką odpowiedź

Polecane posty

miles3147    7

Witam. Odkręciłem wał napędowy i wyjąłem . Dalej odkręciłem tą tulejkę od wałka. Ukazał się wałek frezowy . Na nim jest nakrętka . I co dalej ? Ona rusza się trochę w prawo i lewo ale nie da się dalej odkręcić . Dodam że ten wałek rusza się w przód i w tył i ma luz na boki . Proszę o szybką odpowiedź .

dakota    31

Podkładki zaginanej tam nie ma? Na tej nakrętek? A ogólnie to chyba 4514 a nie 4515

miles3147    7
(edytowany)

Sorki szybko pisałem. Nie ma nic. Rusza się w prawo i w lewo trochę a jak się chce odkręcić to jest opór i nie da się
Edit. Obejrzałem nakrętkę i jest pogieta w dwóch miejscach żeby zabezpieczyć przed odkręceniem.

Edytowano przez miles3147

Wiadomość z agroFakt.pl

miles3147    7

Edit. Jednak jej się nie da odprostować :/ będę ją musiał wyciąć diaxem

ASOGCURSUS    20

Jaj nie masz odpowiednich narzędzi i wiedzy to nie bierz się za naprawę bo to drogo będzie kosztować

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

miles3147    7

Nakrętkę wyciąłem i rozebrałem to ;) zamówiłem części , pozmienialem i już jest wszystko złożone jak należy ;) Pozdrawiam ASOGCURSUS

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez xxpiotrekxx3
      witam serdecznie mam problem z ursusem 4514 a mianowicie odrzucajac obornik miesiac temu zadusilem go, zgasl i nie dal rady odpalic, wymienilem filtry i bylo wszystko w porzadku, po kilku minutowej pracy zobaczylem ze ubywa mi paliwo z odstojnika do 5cm od góry ( lewa strona silnika) uszczelki sprawdzalem sa prawidlowo zalozone, czy to nie wplynie na zadna awarie, jak ta awarie usunac? prosze o pomoc bo wiosna tuz tuz i ciagnik potrzebny jest w polu.,.
    • Przez miles3147
      Witam. Wydaje mi się że w 4514 gdy wciska się sprzęgło to włączenie wałka wom powinno odbywać się bez żadnego zgrzytu . Ja posiadam ten ciągnik od 5 lat no i szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na ten problem ponieważ womu używałem tylko czasami do opryskiwacza gdy C-360 była zajęta , Na minimalnych obrotach tzn. około 400 to jeszcze jakoś udaje się na siłe wepchnąć tą dźwignie . No ale teraz mam tura i pompe do niego na przekaźnik i problem robi się uciążliwy . Może ktoś wie co z tym zrobić . Nie chce remontować trybu od tego wałka bo się zedrze przy czymś takim . Proszę o pomoc .
    • Przez miles3147
      Witam . Chciałbym  zapytać jaka jest wasza opinia na temat instalacji wodorowej w Ursusie 4514 ? http://allegro.pl/hho-generator-wodoru-ursus-zetor-ciagnik-rolniczy-i5904924105.html#thumb/8   i http://allegro.pl/hho-generator-21-zestaw-bus-ciagnik-3-5l-i5904923038.html . Widzę że to jest do pojemności 3,5 L a Ursus 4514 ma 3865 cm3 . Napisałem do sprzedającego czy może to zrobić żeby była do takiej właśnie pojemności jak ma 4514. Jeśli będzie taka opcja to jakie jest wasze zdanie na temat założenia takiej właśnie instalacji ? 
    • Przez Bargesth
      Witam, chciałbym się Was poradzić odnośnie zakupu ciągnika. Na oku mam Ursusa 4514 ale cena w granicach 40 tys zł to jednak trochę za dużo i pojawia się pytanie czy może rozejrzeć się za MF 275 4x4. Wiem że to właściwie ten sam traktor ale Ursus jest policencyjny i produkowany raczej w Polsce (słyszałem o silnikach z Argentyny?). Czy w Ursusie pojawiają się części calowe tzn. jakieś gwinty, szpilki i tego typu sprawy? Czy koszty utrzymania tych traktorów znacznie się różnią? Bo jeśli to w sumie to samo to czy jest sens kupować Ursusa droższego o +-10tys? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez miles3147
      Witam. Czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na przesmarowanie krzyżaków w przednim napędzie? Do jednego może i jakoś jest dostęp ale do drugiego w żaden sposób.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.