Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RafaPaluch    0

Witam koledzy. Szukam przyczyny dlaczego ciągnik długo kreci jak jest ciepły. Na zimnym pali od razu. Wygląda to tak jakby paliwo wracało do zbiornika. Za pomoc z góry dziękuję

mariusz(ZDUN)    202

Jak zimny pali ok to pompa i wtryski do wyjęcia i do naprawy.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

KacperDemczuk    101

umnie na odwrót jak zimny to długo kręci a jak ciepły to od razu raz obrócić i chodzi tylko że u mnie w Jd 1640 ☺

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    725

Mariusz ma rację. głównie to wina pompy ale wtryski powinno się także sprawdzić.

iron    725

jak zimny to może być kilka powodów. świece nie grzeją o ile ma.cofajace się paliwo, nieszczelna pompa wtryskowa zły kąt wtrysku a nawet brak sprężania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Makis2111111
      take jak na zdjeciu sa dobre na ciezke redziny?
      To bedzie jaka cylindryczna?

• Przez Darknes2243
      Planuje remont silnika, ale nie wiem co konkretnie się dzieje mojemu władziowi. Otóż w trakcie wiosennego rozruchu, wyszło na jaw, że stracił całkowicie moc. A po dodaniu gazu, coś zaczęło stukać w silniku, i zaczął się grzać. Ktoś może mi doradzić co może być powodem? 
    • Przez FakerSkt3
      Witam 
      Posiadam ursus c-335m i mam problem z wybiciem końcówek drążka z ramienia zwrotnicy i ramienia mechanizmu kierowniczego. Próbowałem już chyba wsztstkiego uderzałem 3kg młotem , pod końcówke dawałem podnośnik i podnosilem cały ciągnik, używałem sciągacza i palnika, a końcówki ani drgnął. Może ma ktoś jakiś sposób i mógłby coś podpowiedzieć. Ursus c-335m ma układ kierowniczy od 60 jeżeli to ma jakieś znaczenie.

• Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 
    • Przez BRADERY
      case 2188 witam . problem jest taki : po zakupie kombajnu zauważyłem że była przesunięta tabliczka z podzialką , wskazówka i śruby ograniczające minimum też ruszane a wskazanie na monitorze nie działa . kosze tak jak jest ale wiem że nie jest to tak jak być powinno . niestety z instrukcją nie wiele można z ty zrobić .może ktoś by był tak uprzejmy i zrobił by pomiar gdy wskazówka jest na zero

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.