Skocz do zawartości
krycha094

Olej John Deere Extreme Gard LS 90 zamiennik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
krycha094    7

Witam

Poszukuje zamiennika oleju Extreme-Gard LS 90 SAE 90 API GL-5 LS. Pytanie czy mogę zastosować olej fuscha 80w-90 bo mam taki na stanie ponieważ  JD nie podaje lepkości oleju.

Pozdrawiam

iron    553

jeśli jest gl5 to tak. jest napewno nie gorszy od tego jd.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez t-tas
      pytam Was jako praktyków jakie lejecie oleje do skrzyni biegów w ciagnikach Ursus,Zetor.Osobiście niemam ciągnika ale czasem zdarza mnie się grzebnąć(ostatnio długa walka z zetorem 7245) i zastanawiam się jaki olej lejecie do skrzyń skoro olej ten zasila układ hydrauliczny. wiem,że olejem który można lać do skrzyni i hydrauliki jest Boxol ale ludzie leją hipol-ostatnio przez hipol w skrzyni zetora nauczyłem się rozbierać i składać na czas podnośnik i rozdzielacz zetora i to z zamknietymi oczami
    • Przez przemek111447
      Witam.slyszałem ze jest dobrym rozwiazaniem dolanie benzyny do oleju napedowego w ilosci 5l na 70l oleju napedowego.Czy to dobre rozwiazanie i czy ktos to praktykował?A moze macie inne rozwiazania o ktorych nie wiem .....chetnie poczytam o tym i moze cos innego wybiore.Takie rozwiazanie z benzyna chce zastosowac w zetorze 7340 z 2003r i 3 letniej 110km forterze.
    • Przez kubus19946
      Witam!
      Na początku zacznę , ze jeżeli temat napisałem nie w tym dziale lub też go powielam to Przepraszam i proszę o korektę.

Przechodząc do sedna sprawy.
      Od dłuższego czasu zastanawiam się , jak radzie sobie z mieszaniem olejów.
      Podam Przykład. Posiada ktoś ciągnik marki Fendt nowy itd , ale posiada tez stare ursusy , Olej hydrauliczny w ciągniku marki fendt wiadomo najwyższej klasy , ale w Ursusach jest np wystraszając dla nich Agrol. I teraz też przykładowo przykładowo, Przyczepą HL kipowane jest zazwyczaj Ursusami w których "żyłach" płynie jak mówiłem Agrol czyli w wężach przyczepy automatycznie tez . Ale np przychodzi okazja czy też chwile w której przydało by się użyć sprzętu używanego przez Ursusy , ale w węzach jest olej od Ursusów . Jak wszystkim wiadomo tych oleji nie można mieszać.

I co teraz?
      Jak sobie z tym radzicie? (mam nadzieje ze jasno opisałem)
      Może są jakieś maszyny które czyszczą i wyciągają oleje z węży hydraulicznych?
      Nie wiem . Dlatego piszę.
      Pozdrawiam.
    • Przez farmkam
      Jak w temacie, chciałbym .się dowiedzieć jakich smarów używacie do smarowania swoich maszyn rolniczych,ciągników,kombajnów.Ja dotychczas smarowałem wszystko jak leci smarem ŁT 43 to chyba najpopularniejszy smar w rolnictwie,ale czy najlepszy ??? Co sądzicie???

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.