krycha094

Olej John Deere Extreme Gard LS 90 zamiennik

Polecane posty

krycha094    7

Witam

Poszukuje zamiennika oleju Extreme-Gard LS 90 SAE 90 API GL-5 LS. Pytanie czy mogę zastosować olej fuscha 80w-90 bo mam taki na stanie ponieważ  JD nie podaje lepkości oleju.

Pozdrawiam

iron    924

jeśli jest gl5 to tak. jest napewno nie gorszy od tego jd.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kumon
      witam
      posiadam ciągnik rolniczy New Holland TM 165 z 2001r. i TM z 2004r. i zawsze wymieniałem olej silnikowy na 15W40 (TEDEX), a teraz przez przypadek zamówiłem 10W40 czy to będzie jakiś problem czy bez problemu mogę wymienić dotychczasowy 15W40 na 10W40. Nie są to najnowsze ciągniki i czy nie zaszkodzi to silnikom???
      Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez ferguson235
      BORYGO (petrygo) - Zawierają domieszki zapobiegające powstawaniu w chłodnicy kamienia kotłowego, korozji, uszkodzeniom gumowych elementów układu chłodniczego itp. Gęstość płynu wynosi około 1,070-1,080 g/cm³, temperatura zamarzania około –35°C, temperatura wrzenia nie mniej niż 105°C

Co jest lepsze woda czy borygo ( petrygo) co stosujecie do swoich ciągników ?
    • Przez tomeq
      Witam, zbliża mi się przegląd w new hollandzie, szukam opinii na temat filtrów firmy hifi? Konkretnie chodzi mi o ten https://www.strefarolnika.pl/pl/p/FILTR-HYDRAULICZNY-CASE-NEW-HOLLAND-TD5-T4%2C-T5-CASE-IH-FARMALL-84581942-SH66286/3726
      A druga sprawa czy to możliwe, żeby ten sam filtr firmy mann kosztował 150zł? Czy to podróbka jakaś, w ogóle to pierwszy raz też ten sklep widzę. https://polagriparts.pl/pl/filtry-oleju/79916-filtr-oleju-mann-w-14-003-84581942-84248043.html#prettyPhoto
    • Przez DamianChuchro
      Hejka. właśnie mechanik robi mi remont silnika i jak rozkręcał powiedział że był płyn na tłokach pierwszy raz się spotkał z takim czymś. Głowica była sprawdzana na test szczelności i wszystko ok przez co mogło się tak stać pytqm z ciekawości .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj