News
axos

Fendt 411 nie dziala radio kogut i tylna wycieraczka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
axos    19
Napisano (edytowany)

Witam !

gdzie są bezpieczniki w fendzie czy aby tam po prawej stronie w schowku

Edytowano przez axos

axos    19

tam są dobre

już jest dobrze zdjelem koguta i działa wina koguta

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomaszek767
      Jaki macie akumulator w 412 Vario? Mój coś ciężko pali i musze kupić nowy i nie wiem czy to za mała liczba Ah czy coś innego?
    • Przez wrbl
      Witam,
      tak jak w temacie, czy ktoś nie posiada instrukcji do VARIO 410 (2002r) w pdf?
      Pozdrawiam
    • Przez Kuba__1994
      Witam, jakie powinno byc cisnienie w skrzyni vario fendt 411 2001r, minimalne i maxymalne. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam 
    • Przez mariuszlesny
      Witam, możne ktoś wie i podzieli się info jak z kalibrować tylny tuz... wymieniłem czujnik położenia ramion tylnego tuz i potrzebuje go z kalibrować...jest to w instrukcji serwisowej, niestety nie posiadam takowej:((
      a drogi temat, nie działa świeca płomieniowa, po odpaleniu silnika kontrolka od świecy miga przez jakiś czas, ale sama świeca nie włącza się, przypuszczam ze możne to być wina przekaźnika... i tu jest moje pytanie który to możne być ??? jak by ktoś coś to bardzo będę wdzięczny :))
      Pozdrawiam 
    • Przez Mycek5120
      Witam 
      czy ktoś orientuje się ile powinno być gazu w hydro akumulatorach od amortyzacji osi? Z tego co wiem są dwa duży i mały  praktycznie na środku ciągnika z dołu osłonięte blachą . Mam wrażenie że os jest zbyt sztywna słabo wybiera i chciałem dać te akumulatory do sprawdzenia tylko nie wiem ile powinno być w nich prawidłowo nabite. Ma ktoś dojście do takich danych?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.