MalyJohn

ładowacze spaw fach

Polecane posty

MalyJohn    246

Witam. Czy ktoś słyszał coś bądź użytkuje ładowacz firmy spaw fach? Firma z okolic żelechowa. Za model o udźwigu 2 tony, dedykowany do ciągników 6-o cylindrowych powiedzieli mi 13 brutto, oczywiście bez oprzyrządowania; ) Można go zobaczyć na olx; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

Polski ladowacz do dużego ciągnika to nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

wolałbym usłyszeć opinie kogoś kto ma z nim styczność a nie z góry zakładać że tur jest słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer24    22

Wątpię że znajdziesz jakiegoś użytkownika to mała firma nie daleko mnie. Właścićel robi sam większość rzeczy dlatego ma konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielek161    189

Dowiadywałeś się może o opinię użytkowników z naszej okolicy? Do MF-a chcesz go zamontować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Daniel z Sołtysem gadałem. Nie do MF, do innego ;) Farmer no to pewnie w okolicy tej firmy powinno być kilka ładowaczy. Może znasz opinie o nich? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielek161    189

Jak chcesz to mogę tacie powiedzieć aby pogadał z gościem z Brzegów, tylko u niego też jest przy 4 cyl jak u Sołtysa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer24    22

Jeśli nie masz bardzo daleko to najlepiej przyjedz osobiście w te strony jest tu w okolicy paru producentów ładowaczy to po ogladasz konstrukcje, przy okazji może jeszcze coś utargujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer24    22

Ta firma też sporo produkuje też nie daleko https://www.olx.pl/i2/oferta/ladowacz-czolowy-nowe-gwarancja-najwyzsza-jakosc-producent-CID757-ID2U1sr.html
W babicach Walmet robi ale teraz nie mają żadnego żeby obejrzeć, wiem bo mój brat tam pracuje. Musisz po ogladać który ci się spodoba i którego kupisz w dobrej cenie, jakość wszystkich porównywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

widziałem oba ładowacze. I według mnie spaw fach wydaje się najmocniejszy; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał8201    1

Posiadam tego tura od 5 lat jest wytrzymały i ma mocną ramę o mnie ma dosyć cieżka prace bo jest sporo obornika i bel jest użytkowany codziennie i prędzej mi połamie traktor na pół niz tur sie wygnie  wiem ze jest juz pewnie za późno na odpowiedź ale mimo wszystko moge bez wyrzutów sumienia polecić tego tura do nawet większego ciągnika w okolicy znajomy ma zalozony tur do ciągnika 140 koni i nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj