Skocz do zawartości
News
xXKarolXx

Pekniety blok silnika są się pospawać ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jonek98    1003

Da się ale żeliwo jest dość nirewdzieczne do spawania. Kiedys widziałem na yt metodę z jakimś bandażem czy opaska i klejem

Wiadomość z agroFakt.pl

AlaCapone    5001

Można pospawać bez problemu. Trzeba mieć pojęcie i wiedzę, jak się za to zabrać, czyli znać całą technikę spawania i posiadać odpowiednie elektrody do żeliwa.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

mds212    163

Wujek opowiadal ze jak kiedy nie bylo takich elektrod to sie owijało zwykłe miedzianym drutem

Zależy od tego gdzie i jak pękł. Użytkowałem ok 10 lat głowicę w MF 255 która też pękła, jednak w takim miejscu, że wywiercono i nagwintowano w niej otwory, w które wkręcono śruby trzymające łatę z blachy pod którą była uszczelka.

Nic złego się z tym nie działo.

popieram creative pęknięty blok w reni nagwintowałem dałem silikonu wkręciłem szpilki i przykręciłem blachę teraz mam ją na płynie.
Polecam.
Chodzi o usztywnienie pękniętego miejsca by nie pracowało i nie pękało dalej. mój wujek zakleił tak mnóstwo bloków.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BenT
      Witam.
      Zakładał ktoś może zegar ciśnienia oleju do silnika mwm? interesował by mnie jakiś schemat i jaki gwint.
      Drugie moje pytanie odnośnie nawiewu. Na 1 i 2 biegu nawiew dmucha na 3 nic miał ktoś może z tym styczność?
    • Przez krzysztofsmok77
      Jaki pasek do Renault 110.54  97 rok bez klimatyzacji. Niegdzie nie moge poszukac wymiarow a na starym nie widac oznaczenia a juz jest dosc wyeksploatowany i trzeba miec cos w zapasie. 
    • Przez Makaroniash
      Witam,
      Poszukuję sprawnego panelu lhr (obsługa tylnego podnośnika) z tego modelu Renault.
      Ktoś jest w posiadaniu, wie gdzie mógłbym zapytać?
    • Przez Novo181818
      Moje pytanie brzmi czy Renia poradzi sobie z tym pługiem, kuhn jest ażurowy na przedpłużkach kukurydzianych 5 skibowy.
      Jedni mówią że da sobie radę, inni że zarżnę ten traktor przy tym pługu.
      Ziemie mamy I i II klasa prawie równiny i są to czarnoziemy
    • Przez pieniu2506
      Witam . Mam problem z ehr przy renault Ares 626 rz . Chodzi o to że podnośnik na blotnikach podnosi natomiast nie działa funkcja opuszczania. Sprawdzałem przyciski przekładając wtyczki i są dobre. Ma ktoś jakiś pomysł? Podnośnik sterowany z kabiny działa ok

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.