Skocz do zawartości
Wilkuu

Kupię zderzaki do Poloneza

Polecane posty

Wilkuu    0

Witam Panowie!

Potrzebuję pilnie kupić zderzaki do Poloneza ;) Najbardziej potrzebny przód ;) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 1991Mateusz
      Witam. Jak w temacie potrzebuje 900kg pszenżyta ozimego do siewu, ładnego ,grubego po czyszczeniu . Odmiana jaka preferuje to rotondo choć inne też wchodzą w grę.
      Lokalizacja jaka mnie interesuje to małopolska lub świętokrzyskie.
      Kontakt 888-923-942  lub PW  
    • Przez rolnik10_11
      Witam, kupię Zetora 5245, 6211, 6245, 7211, 7245, 7711, 7745 kupię jeden z tych modeli, od rolnika, cena jaka mnie interesuje to do 33tysiecy.  Najlepiej jakby ciągnik znajdował się w województwie śląskim bądź ościennych (Czechy i Słowacja też) Proszę o oferty

• Przez peterson
      Cześć, 
      Sprawa wygląda następująco. Lemiesze w moim pługu Kverneland'a są już dosyć mocno zajechane, ale mam nadzieję, że przetrwają jeszcze trochę. Po sezonie są do wymiany na 100%, więc chcę Was zapytać czy może orientujecie się gdzie dostanę je w dobrej cenie ? Jakbyście chcieli zobaczyć w jakim są stanie to zamieszczam zdjęcie. Od razu mówię, że nie poszukuję czegoś z niskiej półki tylko z średniej.
    • Przez jasiek11961
      Witam. Szukam siewnika zbożowego 3 metrowego UŻYWANEGO , najlepiej Amazon d7 specjal lub gaspard m300 Macie może kogoś kto sprzedaje coś godnego polecenia budżet maks. 8500zl woj.Lubelskie i okolice
    • Przez Karol2121
      Interesowałby mnie prasa Famarol z 511 w bardzo dobrym stanie najlepiej ta z zielonych

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.