Skocz do zawartości

Polecane posty

Daniel1k    0

Witam,

Mam pytanie odnośnie hydroakumulatora 3619551M1, który pracuje ze skrzynią PowerShift w ciągniku MF 8270.

Czy ktoś orientuje się jakie jest ciśnienie pracy takiego hydroakumulatora w tym modelu ciągnika?

Dane mojej maszyny:

Massey Ferguson

Model 8270

Rok 2003

Numer Y17722AG513A

Skrzynia PowerShift

PowerControl

Wersja Xtra

Pozdrawiam i dziękuję!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lazarski34
      Mam na oku kupno massey ferguson 6170 lub 6160 może ktoś ma czy warty zakup czy lepiej omijać
    • Przez postwiorka
      Witam

Tak jak w temacie chciałbym poradzić się posiadaczy takowych agregatów na niskim zębie sprężynowym z 2 wałkami  chodzi o uprawę przedsiewną czy mf 235 dał by sobie z nim rade i czy stawia większy opór jak kultywator grudziądzki na szerokiej łapie 2,1 ?
    • Przez El_Chapo2812
      Witam, niedawno kupiłem ursusa 4512, ma on z tyłu opony 13.6-36.
      Pytanie brzmi czy uciąg i trakcja na tych kołach jest dobra i kupić nowe opony w tym samym rozmiarze bo stare są już spękane i zdarte czy kupić felgi pod opony 16.9-30.Jest to główny ciągnik w gospodarstwie.
    • Przez holland95
      Witam posiadam fergusona 6280 w którym występują 2  problemy  z podnośnikiem 1 to  podczas prac polowych podnosi szybko a gdy chce opuścić to robi to bardzo powoli    a 2 to gdy podniosę maszynę to wygląda na to jak by się zaciął  bo nie chce opuścić i nie wiem co się dzieje pomóżcie    . Jeśli macie sprawdzonych mechaników z wielkopolski to polecicie   jakiegoś   mi
    • Przez Marek330ci
      Witam Przymierzam się do zakupu  ciągnika Case CS - 100 i prosił bym o opinie na temat tego sprzetu. 
      Czy jest to solidny fest sprzęt, na co patrzeć kupując , co maja super, co słabe. 

Dane ; 
      Silnik Sisu 4t o mocy 100km
      Podnośnik EHR
      skrzynia ZF z 4 polówkami 

Jaka awaryjność , 
      Czy skrzynie są wytrzymałe i nie padają oraz jakie koszty naprwy skrzyni , silnik itd

Silnik , most elektryka skrzynia  itd wytrzymałość naprawy, jednym słowem wszystko o tym ciągniku.
      Chce tylko sprawdzone opinie , nie ze coś słyszałem, by nie było zgrzytów
      Bardzo proszę o opinie i z góry dziękuje wszystkim którzy zechcą się przyłączyć do rozmowy  
      Przeniesiony do odpowiedniego działu