News
Robert695

dominator 86 klimatyzacja, instrukcja obsługi

Polecane posty

Robert695    0

Witam wszystkich forumowiczów.

Posiadam dominatora 86 z klimatyzacja od 2 lat.

Klimatyzacja nie działała od początku.

W ubiegłym roku przed żniwami chciałem ją uruchomić i okazało się ze w sprężarce jest pęknięty jeden korbowód.

Niestety nie mogłem znaleźć cześci i skręciłem i zostawiłem.

czy ktoś ma części do sprężarki YORK (niestety nie wiem który to model 209 czy 210 bo nie ma tabliczki znamionowej ).

Mam tez inne pytanie, czy posiada ktoś instrukcję obsługi do 86-tki??

Jeśli ktoś ma 86-tkę z klima to proszę o tabliczkę znamionową sprężarki. 

zamieszczam zdjęcie sprężarki nowej do porównania. 

pozdrawiam

post-209491-0-15368700-1485724990.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

waldac    11

do modeli 86 claas nie wydał polskiej wersji instrukcji. po polsku są od modeli z 8 (ósemką) 78 88 itd

hubertb    126

Firma została przejęta, podeślę ci link:

http://www.johnsoncontrols.com/pl_pl

tutaj nowa sprężarka: 

http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/p/Sprezarki-klimatyzacji-CLASS,-CASE-IH,-FORD-AGRI,-KYSOR,-JOHN-DEERE,-NEW-HOLLAND,-MASSEY-FERGUSON-YORK-ER210L-NOWE-do-sprzetu-ciezkiego/2735

Kolego jak naprawisz/wymienisz sprężarkę obowiązkowo wyczyść układ. Firmy nie cenią zbyt wiele za tą usługę a możesz uniknąć bolesnej awarii 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzys14iek
      Witam, chcę wymienić Bizona na Claasa (na 150 ha Bizon trochę za mały). Myślę o Claasie 108s i chciałbym się o parę rzeczy zapytać kogoś kto posiada taki. Chodzi głównie o to czy taki o to kombajn posiada przyspieszacz (tj Bizon) i czy kombajn jest przystosowany do wysuwanych motowideł, i jakby była możliwość to mniej wiecej opisać sterowanie w kabinie, najlepiej na zdjeciu mniej wiecej co do czego służy. U mnie w okolicy nie znam nikogo kto ma takiego więc tutaj pytam. Chyba że jest ktoś z powiatu kościańskiego albo kawałek dalej to chętnie bym przyjechał obejrzeć taki kombajn. 
    • Przez Roman100
      Szukam instrukcji obsługi do komputee   AMADOS III Z 2001 roku komputer steruje prace siewnika AD 403 może ktos zna  link lub posiada tokom instrukcje  Dzieki z góry
    • Przez eddi87
      Witam, Panowie ma ktoś może instrukcję do reforma semo 88 wraz z katalogiem części? Osobiście znalazlem tylko do modelu 77. Oraz szukam nakładek drobnego wysiewu, może ktoś ma lub wie skąd sprowadzić lub gdzie kupić? 
    • Przez Sebast654
      Witam mogę prosić o wytłumaczenie mniej więcej które przyciski do czego są i jaka jest ich konfiguracja badz na co uwarzac. Ares 610rz 

• Przez zyz1o
      Witam ktoś posiada ? Bo szukam po pl może być w wersji elektronicznej

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.