Skocz do zawartości
Robert695

dominator 86 klimatyzacja, instrukcja obsługi

Polecane posty

Robert695    0

Witam wszystkich forumowiczów.

Posiadam dominatora 86 z klimatyzacja od 2 lat.

Klimatyzacja nie działała od początku.

W ubiegłym roku przed żniwami chciałem ją uruchomić i okazało się ze w sprężarce jest pęknięty jeden korbowód.

Niestety nie mogłem znaleźć cześci i skręciłem i zostawiłem.

czy ktoś ma części do sprężarki YORK (niestety nie wiem który to model 209 czy 210 bo nie ma tabliczki znamionowej ).

Mam tez inne pytanie, czy posiada ktoś instrukcję obsługi do 86-tki??

Jeśli ktoś ma 86-tkę z klima to proszę o tabliczkę znamionową sprężarki. 

zamieszczam zdjęcie sprężarki nowej do porównania. 

pozdrawiam

post-209491-0-15368700-1485724990.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

waldac    11

do modeli 86 claas nie wydał polskiej wersji instrukcji. po polsku są od modeli z 8 (ósemką) 78 88 itd

hubertb    126

Firma została przejęta, podeślę ci link:

http://www.johnsoncontrols.com/pl_pl

tutaj nowa sprężarka: 

http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/p/Sprezarki-klimatyzacji-CLASS,-CASE-IH,-FORD-AGRI,-KYSOR,-JOHN-DEERE,-NEW-HOLLAND,-MASSEY-FERGUSON-YORK-ER210L-NOWE-do-sprzetu-ciezkiego/2735

Kolego jak naprawisz/wymienisz sprężarkę obowiązkowo wyczyść układ. Firmy nie cenią zbyt wiele za tą usługę a możesz uniknąć bolesnej awarii 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 92, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez Mati_claas86
      Witam. Mam problem z koszem sitowym w dominatorze 86. jest oberwane to jedno dolne mocowanie? Jak wymontować ten kosz sitowy i czy wystarczy to dobrze pospawać czy trzeba nowy. proszę o odpowiedzi
    • Przez fendt856
      Witam otóż mam problem z wałkiem wom w Case mx 90c po włączeniu wałka kręci sie przez około 30 sekund po czym sie rozłącza i mruga ta zielona lampka .Zimą zerwały sie paski czytałem że ma to coś wspólnego z tym.Trzeba przeprowadzić jakąś kalibrację bo czytałem ale nie wiem zbytnio o co chodzi i błędy też trzeba usunąć ? Prosił bym o pomoc ? Z góry dziękuję   I jak ktoś posiadał instrukcje napraw było by super i kody błędów 
    • Przez bialytyp
      Witam, pilnie poszukuje schematu instalacji elektrycznej do kombajnu claas dominator 106, kupiłem kombajn w jesieni i praktycznie nic nie działa z elektryki. Potrzebuje także katalogu części i najlepiej instrukcji obsługi, może być też schemat elektryczny z dominatora 96, 86 bo to praktycznie się nie różni. A jeśli ktoś ma jakieś pojęcie lub schemat tylnego napędu w tym kombajnie to także się mi przyda. Proszę o pomoc. 
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś mógłby mi pomóc  i wytłumaczyć jak na tym sterowniku ustawiać wielkość , ilość siatki jezyk i wql .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.