• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez darek31
      Witam Was ponownie. Powiedzcie mi, dlaczego mogę kręcić kierownicą gdy traktor jest zgaszony. Czuć lekki opór na kierownicy, koła stoją w miejscu. Orbitrol, pompa czy siłownik od wspomagania?
    • Przez Morweusz
      Witam mam problem z ciągnikem Renaut 68.14. Problem polega na tym że na biegach normalnych pracuje chodzi a przerzucę na biegi polowe i zaczyna sie szum ocieranie o coś z  tyłu. Najgorzej jest na biegu wstecznym szum ocieranie strasznie głośno. Spuściłem olej ze skrzyni i czysto szlamu nic nie ma. Sprawdziłem czy łożysko może się rozleciało nic nadal czysto. Co może mu dolegać. Stało sie to przy kraglowaniu na polu. 

Poszukuje instrukcji obsługi ciągnika. 

Może ktoś ma i pomoże
    • Przez tedek2
      Witam. Mam kolejny problem. Wolno dzialajacy podnośnik, tur oraz hydtaulika zewnetrzna. Olej zalany fusha stou 10w30 filtry oba zmienione. Cisnienie na turze 180. Co moze byc przyczyna? 
    • Przez kar0711
      Witam.
      Posiadam RENAULT 155.54  w wymiana oleju w silniku powinno się wykonywać co 100 mtg. Tylko, że to nie jest 100 mtg lecz 100 godzin zegarowych.
      W ursusie 1224 są mtg i wymiana co 200 mtg a w sezonie robię ok 160 mtg, a Renata jeszcze dobrze nie ruszyła a nabiło 20 godz ?? (mtg) ???
      Więc o co tu chodzi ????????

• Przez emsi1903
      Potrzebuje wiadomości ile litrów i jaki olej wlać do skrzyni w Renault 120.54 z 95r. Obecnie mam mineralny Agrol U. Gdy się zagrzeje to półwki i rewers nie chcą wchodzić. Słyszałem że musi być półsyntetyczny. Czy konieczna jest wymiana filtrów przy wymianie oleju (jaki koszt). Pomóżcie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.