lindus

Ursus 5714 - kabina komfortowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
lindus    0

Witajcie,

Poszukuję informacji na temat kabiny komfortowej o numerze 07S do ursusa 5714.

Chciałbym wymienić w niej kilka części, które się zużyły. Czy ktoś posiada jakiś katalog części do tej kabiny, wie kto jest jej producentem.

Ewentualnie namiar na dystrybutora części do tej kabiny.

Z góry dzięki za informacje.

GucioJUMZ    299

Kolego Kabina 07S to kabina z modelu 6014 i z takim modelem jest kojarzona szukałem szyby do tyłu i były problemy bo w katalogach nie mają tej kabiny na ten model kabina z modelu 6014 wpisz w gogle to wyskoczy taka kabinka na takim ciągniku 

Wiadomość z agroFakt.pl

PRIMO    905

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 5314
      Mam zamiar kubić tura lecz niewiem jakiej firmy i model wyprać.Jeśli możecie doradzcie.
    • Przez miles3147
      Witam. Ostatnio w 4514 zrobiłem remont podnośnika. Pompa została zregenerowana oraz zostały dołożone dwa siłowniki wspomagające. Mam takie pytanie do Was czy też macie w swoich 4514 i pochodnych tak, że z tylnego mostu są takie głośne stuki? Stukanie jest głośniejsze im maszyna zawieszona na podnośniku jest cięższa i występuje wtedy gdy ciągnik ma utrzymać maszynę na jednej wysokości. Przy podnoszeniu i opuszczaniu jest cisza. To tak ma być? Czy coś jest nie tak?
    • Przez Berpaw
      Witam.
      Mam problem z podnośnikiem w URSUS-ie 4512 jak jest pusty bez żadnej maszyny to działa odwrotnie kiedy powinien podnosić to on opuszcza a jak opuszczać to podnosi ale jak jest coś podpięte to wszystko działa tak jak należy. Miał ktoś może takie przypadek i może mi pomóc jaka jest tego przyczyna?
    • Przez ponti321
      Witam.. Czy miał ktoś może styczność z nową serią Ursusa 5314.. Przyglądając o l x natrafiłem na ten model w odświeżone wersji.. Z tego co zauważyłem to są dostępne 4512,5314 i 6014.. Wiecie coś na ten temat?
    • Przez miles3147
      Witam. Jaki pług obrotowy polecacie do Ursusa 4514? Jaka może być jego maksymalna masa?
      Zdublował mi się temat. Proszę o usunięcie tematu.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.