Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Drzewo
Norbik197    0

Witam
Mam pytanie czy według nowej ustawy z wycinka drzew czy mogę wyciąć w swoim lesie bez zezwolenia drzewo kiedy mi się podoba, chodzi o drzewo na opał :-)

romek6340    203

Wycinkę w lasach regulowała i reguluje całkiem inna ustawa. W tej kwestii nic się nie zmienia. I jak już to nie pozwolenie bo generalnie pozwoleie na wycinkę w lesie nie było wymagane ;)

ZELKOW    77

możesz wycinać do 1m obwodu pnia na wys. 1,3 chyba a większe to pozwolenie jak kiedyś

Wiadomość z agroFakt.pl

mrc1005    34

W lesie jak zawsze pozwolenie. Nic się nie zmienia w tym temacie. W mojej okolicy pozwolenie wydaje Starostwo Powiatowe.

Szymi40    370

A  u  nas wygląda  to tak-  idziesz do leśniczego ,  piszesz podanie  leśniczy  patrzy co tam masz w  lesie-  i robi plan  10-cio  letni.   Pisze ile i które  do przecinki, czyszczenia, trzebieży i  wyrębu. Dostajesz ,, plan''  i do starostwa  oczywiście opłata  i po 21 dniach  decyzja.  Jak  wycinasz  bez  zezwolenia  głowy  nie urwą  ale masz spokój  jak cię straż  leśna w lesie  spotka.

LuckyLuke12345    100

Zezwolenie jest potrzebne u mnie wygląda to tak idziesz do leśniczego składasz podanie i to wszystko nic się nie płaci i czekasz na jego przyjazd ,drzewo mogę pościnać a on tylko pużniej po odbija

bobienko    140

u każdego inaczej? W starostwie skladasz wniosek o zezwolenie na wycinkę,10zł to kosztuje i ważne cały rok,ścinasz,dzwonisz do leśniczego,odbija i daje papier

mrc1005    34

U mnie zgłoszenie do Starostwa i przyjeżdża że Starostwa i podbija. bez kosztów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się