Fendt308lsa

pająk zgrabiarka - przętrząsacz (dwa w jednym)

Polecane posty

Fendt308lsa    424

Witam zmierzam kupić pająk dwa w jednym (zgrabiarka i przetrząsacz) tylko co polecacie ? i czy takie coś to dobre rozwiazanie ? bo polska zgrabiarka to beznadzienie przewraca co polecacie ? 

Edytowano przez Fendt308lsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam polską Inventor Mokobody ja mam 9 gwiazdową i C360 3P na 5 biegu robie. Przewracać jeszcze nie jest źle ale grabi pięknie ^^ PS. kupiłem nówke 2 lata temu i możliwe ze w tym roku kupie ja znowu no chyba ze padnie na Samasza 4.70 (modelu nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875

To zależy ile zamierzasz tym wynalazkiem pracować. Jak coś na poważnie to lepiej dwie oddzielne maszyny. Jak coś jest do wszystkiego to najczęściej do niczego ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    424

nie no trawy mam mało to tak 5ha będę grabić i wgl nie chce polskiej zgrabiarki bo mam jedną i beznadzieja słabo przewraca a jak grabie to wałek tak zbity ze szok a wałek powinien byc ładnie rozwalony tak jak po pajaku i wtedy belowac jest lzej dla traktora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@piotrek Grabia pięknie? To się do niczego nie nadaje chyba że trawa 20 cm wysoka. Przetsznac nie da rady po ruszy tylko po wierzchu, a grabi takie warkocze że prasa się potrafi zatkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

Też się rozglądałem za maszyną 2in1, moim zdaniem jedyna warta zainteresowania to Haybob 360- ma możliwość zgrabiania na bok, pozostałe zgrabiają w środek, przez co mają słabą wydajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Ten Kuhn z linku na moje oko ma pogięte ramiona?


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oloolosz    2

własnie,czy ten haybob 300 to dobra maszyna?jest taka na oku za 1000 zł

na co zwracać uwage przy zakupie?

do czego służa takie jakby wajchy na górze nad obudowami z przekładniami kątowymi?

sprawdzi się by po skoszeniu rotacyjną 2 pokosy na jeden i wtedy belowac sianokiche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymekrolnik89
      Witam szukam opinii zgrabiarki jedno karuzelowej do 1014 lub 360 ursusa. Jestem zielony całkowicie w temacie powierzchnia na jakiej ma pracować to ok 10ha teren górzysty najlepiej pracowało by mi się 1014 bo wom niezależny. budżet to do ok 12tys zł. Jeżeli możecie to konkretne modele podajcie
    • Przez Karolek132
      witam wie ktoś jak to wymienić ?
    • Przez polk1223
      Witam, rozglądam się za przetrząsarką i natknąłem się na felle th 460.  Pracowała by z c360.
      Pytanie 1
      Chciałbym zasięgnąć informacji o niej, jak się sprawuje oraz jak wygląda sytuacja z częściami? Jak z awaryjnością?
      Pytanie 2. 
      O co chodzi z końcówkami (d oraz dn) w wersjach fella th460 /th460 d/fella th460 dn ? Wyjaśni ktoś? 
      Pytanie 3. 
      Na co dokładnie zwrócić uwagę przy oględzinach?
      Pytanie 4. 
      Do przetrząsarki zalecają wałek ze sprzęgłem ,jak to z tym jest? 
       
       
       
    • Przez luki987654321
      Witam, jaką polecacie zgrabiarkę do 10-11 tys i 4m i więcej szerokości roboczej? myślałem o zgrabiarce Niemeyer (podoba mi się jej składanie do transportu) i deutz fahr. którą z nich polecacie ewentualnie jakaś inna marka. z góry dziękuję za opinie posiadaczy
    • Przez morisek381
      Witam. Szukam informacji jak przestawiać gwiazdy zgrabiarki kuhn grs na grabienie i potem spowrotem na rozbijanie pokosu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj