Skocz do zawartości
trawek13

Jak nazywa się ten rozsiewacz??

Polecane posty

trawek13    2

post-52554-0-56120500-1485560583_thumb.jpgTak jak w tytule 

Zakupiłem taki rozsiewacz poprzedni własciciel ciągle mówił mi ze jest to RNP 

Jeżeli ktos posiada taki rozsiewacz proszę o odpowiedz jaki to model 

(nie jestem włascicielem zdjecia jak i wszystkiego co na nim widac)

Edytowano przez trawek13

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    609

rcw 2,

rnp miał jeden talerz na hydromotorze i napęd taśmy z koła 

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez warchest
      otoz chcemy kupic rozsiewacz i myslimy nad kupnem rozsiewacza altro warto go brac chcemy kupic 1200 l by 2 bigbagi weszły i 15 metrow spokojnie rozrzucil bo opryskiwacz 15 metrow i by jedne sciezki byly co powiecie o tym rozsiewaczu altro . alo jaki inny rozsiewacz polecicie i taki nie zadrogi
    • Przez marcin1985
      szukam tabeli wysiewu do amazone za-f 603
      jak ktoś ma to moze mi podeśle w formie zdjecia czy jakos inaczej
      byle by wszystko było widac
    • Przez karol210589
      Witam. Chciałbym zapytać użytkowników rozsiewacze do nawozów Amazone Jet lub rauch aero. Chodzi mi przede wszystkim o ustalanie wysiewu na jakiej zasadzie się to odbywa, i jak to wychodzi w praktyce. Za kazda rzetelną informacje bardzo dziękuję:-)
    • Przez michalkowalski115
      Witam. Zabrałem się za naprawę przekładni w rozsiewaczu Amazone Zaf 400, i teraz nie wiem co zrobić z tym luzem pokazanym na filmiku, nie wygląda to na zużyte łożysko, po prostu tak stuka, czy da się to jakoś naprawić? 
      film:

• Przez Bigfarmer
      Witam,jak sądzicie jaki jest najlepszy rozsiewacz nowy 2talerzowy do 5000zł max to 6000.Rozsiewacz będzie współpracował z ursusem c-360.

edit. sory zwracam honor mój błąd

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.