Skocz do zawartości
volvo1150

rauch zsa800 czy amazone zaf 800

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

volvo1150    8

Witam nie wiem który wybrać ma rozsypywać saletrę na 15 m 800 kg i hydrauliczne otwieranie dylemat mało jest wypowiedzi o rauch amazonki są mocno zmęczone jak któraś ładna to cena rauch niby każdy jest w lepszym stanie ale nie wiem czy równo rozsiewa i czy da radę do 15 m

kitowiak    321

Napewno da radę, rauch to dobra firma, a amazonki używanej nie polecam bo tak jak piszesz :)

wojtal24    173

Rauch maja wiekszosci jednokomorową skrzynie na plus na ich korzyść, sieją też równo mam też u siebie uważaj tylko na skrzynie przekładniową czy nie ma luzów  

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zetix
      Cześć!! Mam parę pytań do posiadaczy rozsiewaczy Amazone ZA-U
      1 Punkty smarownicze: Znalazłem tylko dwa. Jeden na początku całej skrzyni rozsiewacza ( jak wałek  WOM, zaznaczone na czarno) a drugi na zębatce z tyłu po której chodzi łańcuch. Czy to są tylko dwa punkty do smarowania, reszta to łożyska kryte?
      2 Czy w tej głównej przekładni (zaznaczonej kolorem czarnym) jest olej i wymienia się go?.
      3 Możliwe jest zdjęcie "zbiornika" żeby wyczyścić dokładnie środkową wnękę od dołu? (kolor niebieski)

Ogólnie jak widzicie mam do roboty troche w rozsiewaczu, ale jest sprawny technicznie a przede wszystkim nie posiada (jeszcze) dziur więc obejdzie się bez spawania

Zastanawiam się czy też nie ściągnąć całego tego mechanizmu rozsiewacza razem z talerzami(kolor żółty) i go jakoś wyczyścić ew wymienić te plastikowe łączenia i po zmieniać łożyska...

Proszę o pomoc i podpowiedź jak się zabrać za renowację tego rozsiewacza

• Przez marcin1975
      Witam , chciałem prosić użytkowników rozsiewacza promar drn 1400 o opinie o tym rozsiewaczu.
    • Przez Z7245
      Proszę użytkowników o pomoc który z tych jest lepszy wady i zalety każdego z nich.
    • Przez Wojtek9413
      Witam. Kupiłem rozsiewacz vicon rs-l z komputerem i mam mały problem. 
      Podłączyłem komputer i działa ale nie do konca.  Gdy chce otwoczyć np. lewą strone to wyskakuje komunikat "block droite" a jak prawą strone to "block gauche".  Nie wiem co może być tego przyczyną, może ktoś z was wie co zrobić. Proszę o pomoc

• Przez Zetix
      Cześć!!  Interesuje mnie ten rozsiewacz AMAZONE https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozow-amazone-1500kg-CID757-IDougka.html#5fd0dcaf29

tylko mam pytanie... To jest model ZA-U 1501 czy ZA-M ? A może ktoś wie dokładniej? Jestem zainteresowany kupnem tego sprzetu, aczkolwiek sprzedający nie posiada książki do niego i nic... Sam rozsiewacz jest w dobrej kondycji, wymaga dopieszczenia ( najważniejsze że nei ma dziur i przekładnia chodzi cicho i dobrze) łopatki ma na 15m. Ma ktoś do niego tabele wysiewu?