Belarus6651

Szukam kobiety

Polecane posty

damo    26

Ansja  ty się  zastanów  jak w obecnych  czasach  znależć  widły na łące  żeby  kupkę siana  zrobić   trzeba by było specjalnie    z domu wziąć  Normalnie

 

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie Wydajesz się groźna , za to z poczuciem humoru na pewno . B)

Nie trać wiary , na pewno jakiś rycerz już jedzie na białym rumaku ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

tylko na jakim rumaku?? jak na wsiach koni brak sa tylko te mechaniczne -_-  To predzej ja na Elwisie albo Tosi pogalopuje :P

 

Damo u mnie wszystko jest widly,kosa nawet i sierp sie znajdzie :rolleyes:  oj cepy rowniez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj tam , oj tam - w te czy we w te ważne abyś Go spotkała B) .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale możesz Go trochę nakierować . Od dawna wiadomo że to kobieta musi pozwolić , żeby to niby mężczyzna ją znalazł . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Co z was za rolnicy!Tylko mechanizacja w glowie a proste narzedzia w nie użytku sie marnuja...
A z ciekawosci jaki ten kon zdechł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewno zagonił go na śmierć :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

No co z wami chłopaki przekopało by się grządkę ale motyka już nie ta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747
Napisano (edytowany)

Primo tak juz jest,ze wiekszosc chłopaków boi sie odważnych,wygadanych dziewczyn,które tez sa bezpośrednie i potrafią powiedziec co mysla,wyrazic wlasne zdanie....

Takie małe sprostowanie:jeden owszem napisal niestety jednak znikł dlatego,ze zachowałam dyskrecje nie chwalac sie tym tak od razu publicznie na forum.Przeciez nie jest najwazniejsze to aby wszyscy wiedzieli wszystko wystarczy,że ja i on wiemy o sobie.
Wiec poza tym jedynym odważnym nikt wiecej nie napisal.

Widocznie faceci lubia takie dziewczyny,ktore gadaja na prawo i lewo wszystko co robia,z kim,gdzie,rozpowiadaja wszystko i opisuja kazda minute swojego zycia.Licza sie z opinia i zdaniem innych,sa poddatne na wszelka mode.
A niektorzy dobrze wiedza jaka jestem ci ktorzy sa moimi dobrymi znajomymi i sa tu na tym forum.

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No popatrz, mnie trochę wybił z tropu tytuł tematu i pewnie nie tylko mnie i nawet nie zaglądałem. Jak to się czasem można zdziwić :P

Zmieńcie tytuł na bardziej chwytliwy to i zainteresowanie większe będzie ot np. "szukam mężczyzny na gwałt" :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Grego tytul dobry i odpowiedni dla tego co go założył.Ale temat sie szeroko rozwinął i muszisz poczytac sobie caly watek dokładnie i zrozumiesz kto kogo szuka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747
Napisano (edytowany)

No dałam konkretna propozycje przeciez.Ten szukajacy gdzies zaginal,a jeden jedyny zainteresowany ktory do mnie napisal tez juz znikł,uznajac tym samym,ze klamie,bo nie napisalam postu ze ktos się zainteresował a ja pisałam tylko z nim i nikim wiecej uczciwie.

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ansja Ty może jednak wstaw do galerii zdjęcie w stringach bo nic dziwnego że chłopak się ulotnił jak napisałaś np " ZACHOWAŁEM dyskrecje"  ;) Wiesz, dziś czasy niepewne  ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

Chojrak w necie p..... w świecie? :P. Po pierwszej stronie to ten szukający to już sie tu więcej nie pojawi raczej  :lol:. Dalej nie chce mi się czytać nawet

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Pawel literowka w slowie.
Mysle,ze nawet i takie zdjecie nic nie pomoze...
Grego albo trzeba faktycznie przestac byc uczciwą i zachowywać pewna wiedze w tajemnicy tylko dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym RAJU nie ma normalnych kobiet 3/4 patrzy na kase profity tzw coś za coś a reszta juz dawno zajeta kobiety wola panów a normanych omijaja zdala jak ktos juz kiedys powiedzial "chciałes pania za***rdalaj na nia" a ci co chca miec rodzine dzieci cenia inne wartości niz materialne doczesne sa skazani na samotność

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Wlasnie sie o tym przekonałam.zreszta nie poraz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ansja jest karnawał, skąpa sukienka i na disco a nie po internetach szukasz szczęścia. Tam do wyboru do koloru, od cwaniaków w złotych łańcuchach po nieśmiałych podpieraczy ścian  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

w tym RAJU nie ma normalnych kobiet 3/4 patrzy na kase profity tzw coś za coś a reszta juz dawno zajeta kobiety wola panów a normanych omijaja zdala jak ktos juz kiedys powiedzial "chciałes pania za***rdalaj na nia" a ci co chca miec rodzine dzieci cenia inne wartości niz materialne doczesne sa skazani na samotność

Tak mowisz i raczej tak jakby kazda taka byla.To raczej sa kobiety bez zadnych ambicji oraz mlode ktore wlasnie licza na latwe życie bez troskie.

Ja juz mam troche lat i akurat jakies doswiadczenie zyciowe rowniez.Wiem,ze w zyciu raczej wazniejsze sa inne wartosci niz tylko materializm.Kazdy jest inny ale wszystko sie traci kase i urode a to jakimi ludzmi jestesmy zostake na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj