Barcelona17

Luz w zaczepie John deere

Polecane posty

Grabos1981    379

nie powinno być takiego luzu. musiała Ci się wyrobić tulejka dystansowa z tyłu zaczepu albo niedaj Boże coś się zaczyna rozłazić na zabezpieczeniu tym od strony ciągnika

:-)

Wiadomość z agroFakt.pl

marioc14    3

Witam 

Udało się skasować ten Luz na zaczepie bo mam identyczny problem?  Jak skasować ten Luz bo z tego co widzę to te zaczepy to nie są rozkręcane? Mam u siebie zaczep rockinger i nie ma widocznych żadnej śruby ani nic co by wskazywało że jest on rozbieralny tylko w górnej części wkręcona mała śrubka robak ale próbowałem tam rozwiercić ale bez efektu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj